Bir Siyah Mini Elbise 5 Farklı Stil

Her kadının gardırobunda olması gereken o mini siyah elbiseyi şimdi mercek altına alma zamanı. Yaz mevsimi kapıya dayanmışken mini elbiseleri giymek için can atıyoruz. Peki bir mini siyah elbiseyi kaç farklı stilde giyebilirsiniz. Cevabımız: Sınırsız. Ancak biz en trend stillerden beş tanesini sizin için kombinledik…

Nostaljik Elegan

Bir siyah mini elbise ile nostaljik ve elegan bir stil yaratmak istiyorsanız incileri kutularından çıkarmanın tam zamanı. Dilerseniz gömlek yakalı bir siyah elbiseyi, dilerseniz kapalı dilerseniz açık yakalı bir siyah mini elbiseyi çoklu inci kolyeler ile kombinleyerek bu görüntüye kavuşabilirsiniz. İnci küpe ve inci bileklikler de tercih edebileceğiniz bu stilde saçlarınızı klasik bir model yapmaya tercih edin.

Romantik Bohem

Siyah mini elbise dendiğinde akla daha çok cesur ve seksi modeller gelse de siyah elbisenizle bohem ve romantik bir stiliniz de olabilir. Bunun için bu sene çok moda olan volanlı düşük kollu elbiseleri tercih edebilir ve şapkalar ile kombinleyebilirsiniz. Bu stil için çoklu yüzükler biçilmiş kaftan olacaktır.

Zamansız Klasik

Siyah mini elbiseniz ile klasik bir stil yaratmak için gömlek elbise modellerini seçebilirsiniz. Bu elbiseler ile hem bir toplantıya hem de partiye katılmak mümkün! Tercihinizi gömlek elbisenin yakasından görünen zarif kolyelerden yana kullanmanız en şık seçim olacaktır.

Asi ve Sportif

Siyah mini elbiseye en çok yakışan bir diğer anahtar parça kesinlikle deri mont. Deri montunuz, güneş gözlüğünüz, siyah sportif bir çanta ve tercihen bir şapka ile kombinleyeceğiniz elbisenizle şıklığınızı konuşturun. Bu tarz bir kombin ile cesur küpelerin çok yakışacağını da unutmayın!

Cesur ve Yaratıcı

Mini siyah elbisenizi şifon ya da ipek bir gömlek üzerinde kullanarak yaratabileceğiniz bu stil ile ne kadar cesur olduğunuzu gözler önüne serin. Aksesuar seçimlerinde de cesaretinizi korumak için şık yüzük ve küpeler öneriyoruz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir