Şortlarla Yaratabileceğiniz Şık Stiller

Yaz gardırobunun kurtarıcı parçası şortlar, yeni sezonda farklı stil ve zevklere hitap eden onlarca farklı modeliyle karşımızda. Şortlarla ilgili bildiklerinizi unutun, onları artık sadece hafta sonları giyebileceğinizle ilgili fikirlerinizi de… Farklı şort modelleriyle yapabileceğiniz kombinlerle gidemeyeceğiniz yer yok…

Çarpıcı ve İddialı

Biker tayt şortlar iki senedir sokak modasının kapılarını zorluyor. Ancak onları artık sportif stilden daha farklı kombinler içinde görmeye alışmanın zamanı geldi. İddialı bir biker şort stili için ihtiyacınız olan aksesuarlar ise zincir kemerler, göz alıcı kolyeler ve küpeler

Renkli ve Şık

Pastel tonlardaki ipekli şortlar, bu yaz çok moda! Üstelik onlarla giremeyeceğiniz ortam da yok. İpek bir bluz ya da gömlekle kombinleyebileceğiniz ipekli şortları topuklu bir sandaletle giymeyi, boynunuza ince kolyeler, bileklerinize zarif bileklikler takmayı da unutmayın.

Konforlu ve Stil Sahibi

Şortların, yaz aylarında büyük bir konfor sağladığını hepimiz biliyoruz. Rahatlığından vazgeçmeyen kadınların şortlarla yaptıkları kombinler oldukça çeşitlenirken, kapri boydaki şortlar da yeniden gündeme geliyor. Böyle bir stili şık güneş gözlükleriniz ve parmaklarınızı süsleyen çoklu yüzüklerle tamamlamanız en doğrusu olacaktır!

Cesur ve Maceracı

Bu yazın yükselen şort modeli paperbag’ler bağlama detayları, büyük cepleri ve özellikle toprak tonlarındaki modelleri ile safariye giden maceracı bir kadın imajı yaratıyor. Bu stili ise keten gömlekler, kahve tonlarındaki çantalar, şapka, güneş gözlüğü ve şık altın bileklikler tamamlıyor.

Genç ve Dinamik

Yazın en sevilen parçaları olan jean şortlar, basic tişörtlerle de crop top’larla da gömleklerle de uyum sağlıyor. Genç ve dinamik bir görünümün anahtar parçası olan jean şortlu kombinlerinizde hasır şapkalardan ve altın küpelerin şıklığından da yararlanmalısınız.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir