Bu Yaz Erkek Modasına Yön Veren Trendler

Her ne kadar kadınların modaya ilgisi daha yoğun gibi görünse de erkekler de modayı yakından takip ediyor ve sezonun trendlerini stillerine yansıtıyor. İşte 2021 yazının erkek modasına yön veren trendler arasından öne çıkanlar…

80’ler erkek modası içinde sıkça gördüğümüz Daddy jean; bu yılda oldukça moda. Bilmeyenler için bu jean pantolonların bol ve rahat kesim olduğunu belirtmekte fayda var. Daddy jean pantolonlar zamansız polo yaka tişörtler ile tamamlanarak harika kombinler oluşturulabilir. Hem modern, hem de cool bir görünüm sağlayan bu ürünlerle ile tüm ilgiyi üzerinize çekeceğinize emin olabilirsiniz.

Kısa Şortlar, Retro Gömlekler, Bol Kesimler

Son iki sezondur sıkça tercih edilen Streetwear yerini yeniden Couture dokunuşa bırakıyor ki, bu da tarzını koruyan erkeklerin artık her yerde daha şık göründüklerini ortaya koyuyor. Özellikle Sartorial tasarımlar bu sezon çok ama çok moda olacak gibi görünüyor. Kısa şortlar, tüm giysilerde bol bol cepler, retro gömlekler almış başını gidiyor. Bir de bunlara print desenler ekleniyor ki; özellikle gençlere ve her zaman kendini genç hissedenlere hitap eden bir trend olarak göze çarpıyor. Özetle bu yaz erkek modasında oversize, şık, rahat her yaşa, her zevke hitap eden ürünler moda.

Neon Renkler ve Beyaz Sezonun Gözdesi

Erkek giyiminde bu sene iki ana renk karşımıza çıkıyor. İlki kadınlarda da çok moda olan neon renkler; bir diğeri ise klasik bir renk olan beyaz. Bu yaz erkekler ya ışıldayacak, ya beyazın saflığında karşımıza çıkacaklar.

Erkek Kolye ve Bileklikleri Çok Moda

Aksesuar olarak ise bel çantaları ve kolyeler, bu yaz döneminde erkeklerin vazgeçilmezi olacak. Birbirinden şık tasarım kolyeler kadar erkek bileklikleri ve erkek yüzükleri de sezonun öne çıkan aksesuarları arasında yer alacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir