Bu Yaza Damga Vuracak Saç Aksesuarları

Saçlarında farklı toka, taç ve aksesuarlar kullanmayı sevenlere müjdeli bir haberimiz var. Bu yaz saç aksesuarları çok moda ! Sezonun en trend saç aksesuarları hem saçların kolay şekil almasını sağlayacak hem de şıklığınıza şıklık katacak…

Çiçekli Taç ve Tokalar

Çiçekli saç aksesuarları son birkaç yazın en sevilenlerinden… Hem neşeli, hem romantik hem de şık bir görünümün anahtarı olan çiçeklerden örülmüş halka şeklinde taçlar ya da çiçekli tokalar, bu yaz hem plajlarda hem de yaz akşamlarında sıkça karşımıza çıkacak. Uçuş uçuş elbiselerinizi ve sahil kombinlerinizi tamamlarken çiçekli saç aksesuarlarına mutlaka şans vermelisiniz!

Nostaljik Kurdeleler

Çocukken annelerimizin örgü ve topuzlarımıza iliştirdiği kurdeleler, nostalji rüzgarları estirmek üzere karşınızda… Bu yaz en çok kullanılan saç örgünüzün içine kurdele parçaları ekleyebilir ya da tel tokanızı kurdele ile sarabilirsiniz. Kıyafetiniz ile uyumlu renklerden oluşan kurdelelerle yazın favori saç modeli yarım topuzunuzu hareketlendirebilirsiniz. 

Zarif Eşarp ve Tokalar

Çabasız şıklık denildiğinde zarif bir toka ile gelişigüzel yarım toplanmış saçlar geliyor aklımıza ve bu saçlar yaz mevsimine kesinlikle çok yakışıyor! Saçınızla uğraşmak istemediğiniz bir akşam davetinde yarım toplu saç modeli ile saçlarınızı kolayca toplayabilir ve saç tutucu tokalar ile sade görüntünüze hareket katabilirsiniz. Özellikle minimal modelleriyle ön plana çıkan bu saç aksesuarları ile saçınızı toplayıp stilinizi tamamladıktan sonra yaz akşamlarında tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kısa saçlarınızı ışıltılı taşlarla süslenen tokalarla yanlarından toplayıp straplez mini elbisenizi tamamlayabilir ya da inci detaylı tokalarla topuzunuzu süsleyebilirsiniz.


Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir