Çarpıcı 5 Marin Tasarımını Seçtik

Deniz, kum ve güneş… Altınbaş’ın yaz mevsiminden ilham alarak tasarladığı Marin koleksiyonu ile sıcağı ve güneşi bedeninizde hissetmeye hazır mısınız? Yenilenen Marin koleksiyonundaki çarpıcı tasarımları sizin için seçtik…

Altınbaş Marin Kolye

Altınbaş marin koleksiyonu için tıklayın.

Altınbaş’ın en beğenilen koleksiyonları arasında yer alan Marin koleksiyonu, ilhamını denizlerin ötesinden alıyor.

Altınbaş Marin Yüzük

Altınbaş marin koleksiyonu için tıklayın.

Denizin, güneşin ve kumun ferahlatıcı etkisini üzerinizde hissedebileceğiniz en özel tasarımları sizlerle buluşturan Altınbaş’ın Marin koleksiyonu içerisinde her kadının yaşına ve zevkine hitap edebilecek birbirinden özgün tasarımlı mücevherler yer alıyor.

Altınbaş Marin Küpe

Altınbaş marin koleksiyonu için tıklayın.,

Marin, sahip olduğu koruyucu enerjilerle bilinen en eski çağlardan beri takı ve mücevherlerde kullanılan “Lapis Lazuli” taşının da yer aldığı en özel koleksiyonlar arasında yer alıyor. Marin koleksiyonu içerisinde küpe, kolye, halhal, bileklik, charm, yüzük ve bilezik gibi pek çok farklı tasarım da bulunuyor.

Altınbaş Marin Halhal

Altınbaş marin koleksiyonu için tıklayın.

Marin koleksiyonu içerisinde küpe, kolye, halhal, bileklik, charm, yüzük ve bilezik gibi pek çok farklı tasarım da bulunuyor.

Altınbaş Marin Kolye

Altınbaş marin koleksiyonu için tıklayın.

Stilinize farklı bir hava katabileceğiniz Altınbaş Marin koleksiyonu parçalarıyla klasik, alternatif ve sportif giyim tarzlarını canlandırmaya sizler de başlayabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir