Gucci x Balenciaga iş birliği

İlk defa Nisan ayında iş birliğini duyuran iki moda devi Gucci ve Balenciaga karşımıza “Hacker Project” ile çıkmaya hazırlanıyor. İşbirliği yaptıkları günden itibaren internette gündem olan Gucci x Balenciaga koleksiyonu satışa çıkıyor. Gucci Kreatif Direktörü Alessandro Michele, Balenciaga Kreatif Direktörü Demna Gvasalia ortak markalı koleksiyon için “moda endüstrisinde özgünlük ve benimsenme fikirleri üzerine bir keşif” açıklamalarında bulunmuştu.

Klasik Gucci ve Balenciaga silüetleri ve kodlarının karşımı ile yeni bir koleksiyon ortaya koyan moda devleri; Gucci’nin ikonikleşmiş GG logosunu Balenciaga’nın çift B harfi ile değiştirdiğini puf ceketlerde, şapkalarda ve hatta çoraplarda görüyoruz. 74 parçadan oluşan koleksiyon hazır giyim, aksesuar, çanta ve valizlerden oluşuyor.

Bir diğer önemli özellik de Balenciaga’nın öne çıkan Triple S siluetinin geri dönüşü. Hacker Projesi için, büyük spor ayakkabıların her biri hem Gucci hem de Balenciaga sembolleriyle karşımızda. İki mode devi de birbiriyle en çok bağlantısı olan ürünleri satışa çıkarıyor.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.