Sezon Modasını Yansıtan 6 Altın Halhal

Yazın gelmesi, şortların, eteklerin, sandaletlerin, terliklerin giyilmesi demek halhal sezonunun da açılması demek. Yaz sezonunun en sevilen aksesuarı olan halhallar, Altınbaş’ın modern tasarımları ile buluşarak sezon modasını yansıtıyor. İlhamını denizden alan Altınbaş halhalları, yazı anımsatan sembolleri ile ayak bileklerinizi süslemeyi bekliyor.

Halhal modelleri için tıklayın.

Cevat Şakir Kabaağaçlı, nam-i diğer Halikarnas Balıkçısı, denize tutkuyla bağlı olan Mahmut’un hikayesini anlattığı Aganta Burina Burinata isimli romanında şöyle der: “Deniz baştan başa masmavi bir gülüştü.” Kendi de tıpkı Mahmut gibi denize adanmış bir hayat yaşamış yazar, haklıdır. Bakmayı bilene deniz çok şey vadeder. Kimine huzur verir, kimine koca bir gülümseme; bazen de dalgalarla büyüyen bir öfke…

Halhal modelleri için tıklayın.

Düşündürür deniz, eğlendirir, dinlendirir. Kimi zaman hüzünlendirir, kimi zaman cesaretlendirir. Düşünsenize; Yunan mitolojisinin en güçlü tanrısı Zeus’a bile tek kafa tutan tanrı denizler hakimi Poseidon olmuştur. Çünkü deniz güçlüdür. Hareketlidir, değişkendir. Hem cüretkardır hem şaşırtıcı…

Halhal modelleri için tıklayın.

Deniz zengindir aynı zamanda. Çok farklı bir alem vardır gördüğünüz maviliğin altında. Bu alemin bambaşka bir yaşayışı, bizim dünyamızdan çok daha farklı kuralları vardır. En az yeryüzü kadar renkli en az gökyüzü kadar engindir. Bu yüzden büyülüdür biraz; merak uyandırır, heyecanlandırır. Nice yazara ilham olur, şairlerin mısralarında yer bulur, ressamların tuvallerine arka plan olur. Çünkü deniz davetkardır, tüm duyguları uyandırır.

Halhal modelleri için tıklayın.

Denizden gelen ilham

Denizin bu büyülü dünyası şimdi de hayatın ince detaylarından ilham almayı seven Altınbaş’ın halhal modellerine konuk oluyor. Denizden gelen esinti, şık ve zarif halhallar sayesinde önce takılarınıza sonra enerjinize yansıyor.

Halhal modelleri için tıklayın.

Balık, yunus, çapa, deniz atı, yıldız, deniz atı, gökkuşağı gibi figürlerle süslenen Altınbaş halhalları, ince ve zarif tasarımlarıyla zamansız bir hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir.

Türkiye’de mücevher sektörüne yön veren Altınbaş güvencesiyle sahip olabileceğiniz bu halhallar yalnızca ayaklarınıza renk katmayacak, denizden getirdiği enerjiyle ruhunuzda da pozitif bir etki yaratacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir