Hare Koleksiyonu ile Işıltınızı Yansıtın

Mücevherat sektörünün yenilikçi markası Altınbaş, ‘Hare’ adını verdiği yeni koleksiyonunda zarafetin ve mutluluğun ışıltısını yansıtıyor. Dalgalı formu, beyazdan mavinin tonlarına uzanan renkleri ve zarif tasarım çizgisi ile dikkat çeken Altınbaş Hare Koleksiyonu, ışıltısıyla konuşulan kadınları bekliyor…

Hare; kimi canlı ve nesnelerde görülen, parlak, ışıltılı, dalgalanır gibi duran çizgiler anlamına geliyor. Altınbaş’ın kaliteli işçiliği, yenilikçi tasarımları ve özgün bakış açısıyla ele aldığı Hare Koleksiyonu ise mutluluğun dalga dalga boyutlanan, derinleşen hissinden ilham alıyor. Stil sahibi tasarımı ve dikkat çekici çizgileri ile öne çıkan Hare Koleksiyonu, mutluluğun rengi mavinin zarafetini yansıtıyor.

Hare Koleksiyonu ile Işıltınızı Yansıtın!

Her biri birbirinden özel tasarımlara sahip yüzük, kolye, bilezik ve bilekliklerden oluşan Hare Koleksiyonu mutluluğunu, zarafetini ve ışıltısını yansıtmak isteyen kadınları bekliyor. Koleksiyonu Altınbaş mağazaları ve altinbas.com’da yakından inceleyebilir, zevkinize uygun parçayı seçerek kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir