Bu İlkbaharda Denemeniz Gereken Stiller

Bahar kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Havaların ısındığı, doğanın yeniden uyanışa geçtiği ve yaz sezonunun heyecanının hepimizi sardığı ilkbaharda neler moda olacak peki? Bahar alışverişinizi yapmadan önce 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda nelerin moda olacağına gelin birlikte bakalım…

Maskülen Takımlar

Yeni sezon, ofis stiline vitamin aşılamaya geliyor. Bu bahar, kadınlar maskülen görünüme sahip pantolon ceket takımları ile çok daha şık, elegan ve stil sahibi olmaya hazır.

70’lerden Haber Var

2020 İlkbahar/Yaz sezonunda nostalji rüzgarları 70’lerden esiyor. 70’lerin desenleri, dokuları, bol paçaları ve renkli kombinlerine gardırobunuzda yer açmaya başlayın.

Süetlerin Dönüşü

Bir süredir deri kıyafetlerin popülerliğini yitirdiği ortada. Süet kumaşlar ise mevsim geçişlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Bu sezon ince bir süet ceket ya da etekle şık olmamak mümkün değil.

Tropik Esinti

Yazı müjdeleyen bir diğer trend de tropik desenler oluyor. 2020 İlkbaharı’nda yazın enerjisini üzerinizde taşımak istiyorsanız önerilerimize kulak verip bu deseni gardırobunuza dahil edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir