Kışa Damga Vuracak En Trend Şapka Modelleri

Kışın en sevilen aksesuarlarından olan şapkalar, hem soğuktan korunmak hem de stilimizle konuşturmak için vazgeçilmezlerimizden. Sıcacık yün berelerden tüylü kar maskelerine uzanan pek çok şapka modelinin trend olacağı bu sezon da şapka kullanmayı sevenleri memnun edecek cinsten. Sizin içtin seçtiğimiz sezonun en trend şapka modellerine bakarak rüya kış stilinizi yaratabilirsiniz.

Sımsıcak Yün Bereler

Modası asla geçmeyen yün bereler, bu kış da stilimize sıcak etkiler katmak için karşımızda. Rengarenk bereler, her stile uyum sağlamasıyla da favorimiz.

Balıkçı Şapkalar

Yaz aylarının en konforlu şapka modellerinden olan balıkçı şapkaları, kış aylarında kadife, suni deri gibi daha kalın kumaşlarla yine karşımızda. Cool görünümün kapılarını aralamak için bu şapkaları mutlaka denemelisiniz.

Sportif Kasketler

Renkli ve sportif kasketler yazın olduğu kadar kışın da favorimiz. Hemen her kombinle kullanılabilecek bu şapkalarla stilinize hareket katmak çok kolay.

Tüylü Şapkalar

Balıkçı şapkaların yün ya da tüylü versiyonları soğuk kış günlerine sımsıcak etkiler katma konusunda oldukça iddialı. Zamansız ve cool bir stilin anahtarı olan bu modellere mutlaka şans verilmeli…

İddialı Kar Maskeleri

Çocukken kullandığımız kar maskeleri yetişkinlik hayatımızda bir moda unsuru haline geliyor ve renkli modelleriyle kalp atışlarımızı hızlandırıyor.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir