Pırlantam Benimle: Yılbaşı Ruhunu Yansıtan Pırlantalar!

Yılbaşı ruhu hepimizi çepeçevre sardı. Sokaklar ışıldamaya ve bize yeni umutlar aşılamaya başladı. Bu sene yılbaşına nerede olursa olsun şık giriyoruz. En şık elbisemizi seçtiysek şimdi yılbaşı mücevherlerimizi seçmeye geldi sıra. Altınbaş’ın da dediği gibi Pırlantam Benimle, Parlarım Her Yerde! Altınbaş’ın yılbaşı ruhunu yansıtan pırlantalarını biz sizin için seçtik bile…

Altınbaş Pırlanta Bouquet Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yılbaşı ruhunu yansıtan mücevherler dendiğinde akla ilk olarak zamansız ve vazgeçilmez aşkımız olan pırlantalar geliyor. Altınbaş’ın zarif tasarımı ile hayat bulan Pırlanta Bouquet Yüzük, bu listenin ilk sırasında olmayı kesinlikle hak ediyor!

Altınbaş Üç Taşlı Pırlanta Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yeni yıla bir pırlanta küpeyle girmek kesinlike harika fikir! Hele de üç taşlı ve sallantılı bir tasarımdan söz ediyorsak… Yılbaşı ruhunu yansıtan bu ışıltılı fikri mutlaka değerlendirin.

Pırlanta Baget Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget kesim pırlantaların yükselişine senelerdir şahitlik ediyoruz. Baget pırlanta sevenlere müjdeyi verelim, bu trend 2022’de de sürecek. Hem gündüz hem de gece şıklığınızı tamamlamaya aday bu pırlanta baget kolye, alışveriş listenizde kesinlikle olmalı.

Pırlanta Safir Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta kadar safir de kadınların değişmeyen tutkularından biri. Mavinin en derin tonu safir ile ışıltılı pırlantaların bir araya geldiği bu şık bileklik ile yılbaşı ruhunu yaşamak elinizde!

Pırlanta Yakut Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yılbaşının rengi kırmızı, kırmızın en güzel tonu yakut ve ışıltı dolu pırlantalar… Pırlantalı yakut yüzük, yılbaşı ruhunu yaşamak ve yaşatmak için yapılabilecek en şık tercihlerden biri…

Pırlanta Tektaş Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kadınların hayallerini süsleyen tektaş pırlantalar sadece yüzük olarak değil küpe olarak da tercih edilebilir. Nesilden nesile aktarılabilecek, zarif ve zamansız bu tektaş küpe ile yılbaşı ruhunu doyasıya yaşayın…

Pırlanta Baget Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget pırlantaların yükselen trendler arasında yer aldığını söylemiştik. Tercihiniz sade ve zarif modellerden yanaysa bu baget kolye tam size göre bir seçim olabilir. Hem moda, hem zamansız, hem zarif hem de çok şık…

Pırlanta Su Yolu Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta su yolu bileklikler de modası asla geçmeyen mücevherlerden biri. Dilerseniz tek başına dilerseniz farklı bileklikler ile birlikte kombinleyebileceğiniz pırlanta su yolu bileklikler yılbaşı ruhunu yansıtmaları nedeniyle de tercih edebileceğiniz takılardan biri.

Pırlanta İnci Küpe

ürüne gitmek için tıklayın.

2022’de Mutluluk Benimle

Zamansız pırlanta, zamansız inciyle bir araya geldiğinde unutulmaz tasarımlara can veriyor. Bu incili pırlanta küpe, yılbaşı ruhunu yansıttığı kadar her yaştan kadının zevkini de yansıtıyor.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir