Sezonun Öne Çıkan Erkek Giyim ve Aksesuar Stilleri

Moda dünyası bu yaz erkekler için şık olduğu kadar rahat ve kullanışlı bir stili müjdeliyor. Hem ofis hem de hafta sonu stilinde erkeklerin konforunu ön planda tutan modacılar, doğal, pamuklu kumaşları daha çok öne çıkarırken toprak tonları, beyaz, mavi ve lacivertler sezonun trend renkleri oluyor. Yaz sezonunda her tarz ve yaştan erkek, stilini şık bileklik, yüzük ve kolyeler ile tamamlıyor.

Bej ve toprak tonlarındaki ceketler, basit tişörtler ile tamamlanıyor. Altın yüzükler, bileklik ve kolyeler yaz kombinlerine hareket katıyor.

Mavi, beyaz ya da bej tonlarındaki keten gömleklerin kolları kıvrılıyor, hem ofis hem de hafta sonu stilinde erkeklerin anahtar parçalarından biri oluyor. Altın erkek bileklikleri, ise bu stile çok yakışan aksesuarlar olarak öne çıkıyor.

Toprak tonlarındaki basic tişörtler, jean pantolonlarla da şortlarla da çok yakışıyor. Hafta sonlarına çok yakışan bu konforlu tişörtler uzun zincirli kolyeler ve deri bileklikler ile şık bir uyum yakalıyor.

Beyaz dokuma tişörtler de yaz kombinlerinin vazgeçilmezi olarak karşımızda. Dümdüz bir basit tişörte şık bir kolye ve bilekliklerle hareket katmaya ne dersiniz?

Yoğun bir iş gününde keten gömleğiniz kurtarıcınız olurken iş çıkışında arkadaşlarınızla gideceğiniz her mekana da uyumu garantiliyor.

Toplantıdan toplantıya koştuğunuz bir günde basic bir tişörtü blazer ceketinizle tamamlayabilirsiniz. Akşam ceketinizden kurtulduğunuzda çok daha sportif bir görünümle istediğiniz etkinlikte boy da gösterebilirsiniz. Elbette bu stile renk katmak için zincir kolyeler ve deri kordonlu bileklikleri de unutmayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir