Sonbahar/Kış 2021-22 Renk Modası

Şimdiden uyaralım! Sonbahar/Kış 2021-2022 renk trendlerini bir araya getirdiğimiz bu yazı, soğuk kış mevsiminden beklediğiniz renklerle dolu değil. Elbette bu sezon da bazı yaygın sonbahar ve kış tonları var, ancak mevsimin yıldız renkleri kesinlikle onlar arasından değil. Parlak, canlı ve yoğun tonlarla tanışmaya hazırsanız, sizi aşağıya alalım…

Yıllanmış Şarap

Bu zengin kırmızı ton, kış sezonuna drama ve romantizm katıyor. Özellikle Fransız tasarımcıların koleksiyonlarında karşımıza çıkan bu ton, romantik renklere yöneleceğimiz bir kışı müjdeliyor.

Turuncu/Kahve Krema Tadı

Daha net bir ifadeyle fırınlanmış domates çorbası rengi! Kahverengi ve turuncu arasındaki bu yoğun ton, krem ve siyah gibi nötr renklerle kombinlendiğinde çarpıcılığını ortaya koyuyor!

Reflektör Tonları

Tory Burch’ten Prada’ya kadar pek çok tasarımcı sarı tonlarının eğlenceli etkilerini göstermek için bu rengi balıkçı yakalardan paltolara kadar birçok kez kullandı.  Bu eğlenceli renk 2021 sonbahar/kış için aklınıza gelebilecek hemen hemen her moda parçasında karşınıza çıkmaya hazır.

İddialı Yeşil

Bu iddialı rengin tekrar popüler olmasına gerçekten şaşırdık mı? Anna Sui’nin başrolde olduğu bu eğlenceli renge en çok Amerikan moda şirketleri yatırım yaptı. Siz de iddialı tonları seviyorsanız bu renge gardrobunuzda mutlaka yer açın…

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir