Sonbaharın Yükselen 5 Mücevher Stili

Sonbahar 2020’nin koleksiyonları vitrinleri çoktan ele geçirdi. Yeni sezonda toprak tonları, maviler, hayvan desenleri, jean’ler ve danteller hem modern hem de romantik görünümler yaratırken takı, aksesuar ve mücevher stillerinde de kendileri ile bütünleşen arzu nesneleri ile buluşuyor. İşte sonbaharın yükselen beş stili ve 5 mücevheri…

1. Pastel Düşler

Kabul etmek gerekiyor ki 2020 tüm dünya için zor bir sene oluyor. Moda devleri ise bu senenin negatif etkilerini bertaraf etmek için bizi pastel tonlardaki kartelalarla buluşturuyor. Değişimin rengi sarı ve romantizmin rengi pembe en pastel tonlarıyla Altınbaş Nora Koleksiyonu‘nda sezonun yükselen stillerini tamamlamak için sizleri bekliyor.

2. Jean Zamanı

Sonbaharın gelişiyle jean’lerimizle tekrar buluşuyoruz. İster bohem bir elbise üzerine jean ceket, ister jean bir pantolon üzerinde şık bir bluz… Jean’ler ile en çok yakışan takı ve aksesuarlar yeni sezonda da altın zincir detaylı takılar oluyor. Altınbaş Marin Koleksiyonu, yaz ruhunu dört mevsim yaşayan jean tutkunlarına bir tık uzaklıkta…

3. Oversize Gömlekler

Etek, jean ya da kumaş bir pantolonunun üzerinde tüm salaşlığı ile dökülen oversize gömlekler, sonbaharın en gözde kombinlerini oluşturuyor. Üstten bir kaç düğmesini açık bırakıp renkli bir büstiyer ile giyebileceğiniz gömleklerinizi madalyon kolyelerle tamamlamayı ihmal etmeyin. Üstelik Altınbaş İkon Koleksiyonu, mitolojik kahramanların gücünü de madalyon kolyeler ile birlikte üzerinize taşıyor.

4. Hayvan Desenleri

2020 Sonbaharı bizi leopar ve yılan derisi desenleri ile vahşi dünyalara da götürmeyi ihmal etmiyor. Hayvan desenli kıyafetlerin beyaz sneaker’lar ile kombinlendiği bu stilin en şık tamamlayıcısı ile kuşkusuz altın halka küpeler oluyor.

5. Spordan Çıkmış Gibi

Yeni sezonda spor tayt ve büstiyerleri, üzerine giyilecek bir oversize gömlek ya da sweatshirt ile günün her saatine uyum sağlayan rahat kombinler yaratıyor. Az önce spordan çıkmış ya da az sonra spora gidecekmiş gibi görünen bu konforlu stil, haftasonunun kurtarıcısı oluyor. Sportif minik küpeler ya da ince ipli bileklikler ise bu kombinler ile büyük uyum yakalıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir