Valentino Vintage Dünyasına Merhaba Diyor

İtalyan lüks moda evi Valentino’nun kreatif direktörü Pierpaolo Piccioli, dünya çapında bir dizi vintage mağazayla ortaklık kurdu..Valentino vintage parçalarının sahipleri, yeni Valentino koleksiyonlarında kullanmak üzere mağaza kredisi karşılığında bunları butiklere göndermeye teşvik edilecek.

Valentino Vintage projesi, Roma merkezli moda evinin web sitesinde, vintage ürün sahiplerinin projede yer alan dört uluslararası butikle bağlantı kurabilecekleri özel bir bölümün lansmanı ile başladı. Bunlar arasında Milano’daki Madame Pauline Vintage; New York’ta New York Vintage Inc; Los Angeles’ta Resurrection ve Japon başkentinde Laila Tokyo bulunuyor.

Sürdürülebilirlik için atılan adım

Vintage mağazası ile iletişime geçip parçaların görsellerini gönderdikten sonra, Valentino vintage kıyafet sahiplerine karar verebilecekleri bir değerleme sunulacak. Yüz yüze görüşme ve satıştan sonra her vintage satıcının bulunduğu şehirlerdeki seçkin amiral mağazalarında yeni Valentino koleksiyonlarında kullanmaları için mağaza kredisi verilecek.

Ocak 2022’de başlayacak olan projenin ikinci aşamasında, vintage mağazalar müşterilerine biriktirdikleri Valentino vintage parçalarından bir seçki sunacak. Valentino’dan önce ikinci el pazarına yeni giren diğer moda markaları arasında Jean Paul Gaultier ve Gucci bulunuyor..

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir