Yaz Moduna Yakışan Tasarımlar: Altınbaş Mood

Dört gözle beklediğimiz yaz nihayet sımsıcak güneşini bizlerle buluşturmaya başladı. Yazın gelişiyle birlikte yükselen enerjimizi, değişen modumuzu yansıtmak içinse Altınbaş yanımızda… Evde ya da ofiste, partide ya da tatilde, gündüz ya da gece… Modunuzu yükseltecek, enerjinizi ateşleyecek tasarımlar için Altınbaş Mood Koleksiyonu’na mutlaka göz atın!

Altınbaş Mood Koleksiyonu Kolyeleri

Altınbaş Mood Koleksiyonu için tıklayın.

Kendimizi keyifsiz hissettiğimiz bir anda gözümüze takılan bir detay yüzümüzü güldürebilir. Sıradan bir ofis günü, çalan bir telefonla kutlama havasına dönüşebilir. Eve dönerken aldığımız bir çiçek günümüze renk katabilir. Modumuz da hayat gibi sabit değildir, bir anda değişir, güzelleşir, renklenir…

Biz nasıl hayatın akışına ayak uyduruyorsak Altınbaş’la stilimiz de modumuza ayak uydurabilir. Spor ya da şık. Gündüz ya da gece. Evde ya da davette. Hafta sonunda ya da ofiste. Altınbaş Mood koleksiyonu ile tek bir kolye farklı zamanda seninle. Modumuz neyse Altınbaş hayatın her anında bizimle….

Altınbaş Mood Koleksiyonu Bileklikleri

Altınbaş Mood Koleksiyonu için tıklayın.

Modası asla geçmeyen zamansız seçeneklerin yer aldığı Altınbaş Mood Koleksiyonu seçeneklerine göz atarak sizler de uzun yıllar boyunca şık bir şekilde kullanabileceğiniz mücevherlere sahip olabilirsiniz.

Spor, klasik ve alternatif stillere uyum sağlayabilecek tasarımların yer aldığı Altınbaş Mood Koleksiyonu, yeni nesil tasarımların yer aldığı en beğenilen özel koleksiyonlar arasında yer alıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir