Yeni Sezonun Arzu Nesneleri: Maksi Elbiseler

Bahar ve yaz aylarının anahtar parçası olan maksi elbiseler, gündüz sıcak saatlerde tek başına, akşam serinleyen havada hafif hırkalarla birlikte hem şık hem de son derece rahat bir seçim oluyor. Kot ceketler, deri montlar, uzun trenchcoatlar ile de sıkça göreceğimiz maksi elbiselerle aranızı şimdiden iyi tutmaya başlamanızda fayda var.

Yazın son günlerinde spor ayakkabı ya da sandaletlerle kombinlediğiniz uzun elbiselerinizi akşam üzeri hava serinlediğinde hırkalar ile birleştirdiğinizde de stilinden hiçbir şey kaybetmeyeceğini unutmayın.

Uzun çiçek desenli elbiselerinize şık bir kemerle hareket katmak elinizde. Bu stil hem ofis hem de hafta sonu stili için çok uygun.

Maksi elbiselerinizi şık bir topuklu sandalet, zarif bir çanta ve stil sahibi küpelerle kombinlediğinizde davet şıklığının kapılarını aralamış olursunuz.

Özellikle çiçekli ve şal desenli maksi elbiselerin moda olduğu yeni sezonda hasır çantalar kadar saç aksesuarları da iyi bir kombin önerisi olarak öne çıkıyor.

Askılı uzun elbiselerinizi zincir kolyeler, çoklu bileklik ve yüzük kullanımları ile desteklerken, renkli deri ceketlerin bu kombinlere ne kadar yakıştığına da şahit olacaksınız.

Havalar biraz daha serinlediğinde uzun elbiselerinizi kaldırmanıza gerek yok. Uzun elbiselerinizi trenchcoatlar ya da ince paltolarınız ve bilekte biten botlarınızla kombinlemeyi mutlaka denemelisiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir