Yeni Yıl Yaklaşırken: 2021 Takı Trendleri

Pek çok kadın kendini iyi hissetmek ve güzel görünmek için takı ve mücevherleri kullanır. Kadınların kombinlerinin tamamlayıcı unsuru olan takıların modası ise her yıl değişir. Peki yeni yıla çok az kalmışken 2021’in takı trendlerini merak etmiyor musunuz? İşte 2021’in takı trendleri:

Geometrik Formlar

2021’de modanın her dalında olduğu gibi takılarda da birbirinden farklı geometrik şekiller ön plana çıkacak. Birbirinden farklı ve uyumsuz küpeler, 2021’de de en trend küpeler arasında yerini sürdürmeye devam edecek.

Ürüne gitmek için tıklayın.

İnci Küpeler

Bu sezon birbiri ile uyumsuz küpelerin yanında inci küpeler de trend olmuş durumda. Küpelerinizdeki küçük inci detaylar size çok şık ve modern bir görünüm kazandıracak.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Püsküllü Küpeler

2020’de kendini göstermeye başlamış, 2021’e damgasını vuracak bir diğer takı trendi ise; uzun püsküllü küpeler. Her renkte kullanabileceğiniz püsküllü ve uzun küpeler ile 2021 takı trendlerine ayak uydurabilirsiniz. Fakat, bu uzun küpeleri tercih ederken boynunuzu kesmemesine önem vermelisiniz. Dik yakalı gömlekler, blazer ceketler ya da spor kotlar ile bu küpeleri kombinleyebilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zincir Kolyeler

Zincir kolyeler hemen her kombine uyum sağlayabilecek kolye modellerindendir. 2021 yılının trendleri arasında zincir kolyelere çok sık rastlayacağız. Zincir kolyeleri, hem spor kıyafetleriniz ile hem de abiyeler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli taşlara sahip yüzükler 2021 yılında spor kombinlerin birer tamamlayıcısı rolünde olacak. Renkleri ve ihtişamları ile sizi büyüleyecek bu yüzükleri bir an önce takı kutunuza eklemenizde fayda var.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kalın Bantlı Yüzükler

2021 yılının bir diğer yüzük modası ise; kalın bantlı formlara sahip yüzükler. Bu yüzükler, 2021 yılında çeşitli taşlar ile süslenerek karşımıza çıkacak.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir