Yılbaşı Şıklığı: Doğru Yerde Doğru Kombin

Yılın sonuna yaklaştıkça, yılbaşı heyecanı sarmaya ve kutlama planları da yavaş yavaş ajandamızdaki yerini almaya başlıyor. Evlerinde sakin bir yemek planlayanlar da var, birbirinden farklı yılbaşı otellerinde eğlenceli organizasyon alternatiflerini değerlendirenler de. Siz de yılın son gecesini kutlamak için yılbaşı otel programlarından birine katılacaksanız, doğru yılbaşı kombini ile geceyi renklendirmek için yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Gecenin Ruhuna Bürünmek

Konu yılbaşı olunca, seçenekler de sınırsız olabiliyor. Farklı konseptler için farklı yılbaşı kombinlerine başvurmak da, şık ve elegant bir görünüm için öncelik listesinin en başında yer alıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Önemli olan katılacağınız organizasyonun temasına uygun olarak hayal gücünüzü serbest bırakmak ve içinde rahat edebileceğiniz en doğru kombini yaratmak. Bu arada da vereceğimiz birkaç ipucundan faydalanabilirsiniz.

  • Daima Kırmızı: Yılbaşı temalarının en değişmezlerinden biri kırmızı kıyafet kuralıdır. Eğer katıldığınız parti için “kırmızı” şartı varsa, sıradanlık tehlikesinden uzaklaşmak için cesur bir kıyafet seçimi yapabilirsiniz. Burada önemli olan baştan aşağıya kırmızı olmak değil, kırmızı rengi baştan çıkarıcı şekilde vurgulamak. Minik beyaz bir elbise ile kırmızı ayakkabılarınızı tamamlayan kırmızı rujunuz ya da siyah dantel detaylı elbiseniz ile saçınıza yerleştireceğiniz kırmızı canlı bir çiçek gecenin yıldızı olmanıza yeterli olacaktır. Gerçek bir kombin için kullanılan aksesuarlara da önem vermek gerekir. Kıyafetiniz kadar yılbaşı takılarınızla da vurucu olmalısınız. Kırmızı temalı kombinasyonunuzu altının ihtişamıyla birleştirebilirsiniz. Özellikle tek ve büyük parçalar iddialı görüntünüzün tamamlayıcısı olabilir. Yakut kullanılan takılar da kırmızı temasına zarif bir gönderme yapacaktır.
Ürüne gitmek için tıklayın.
  • Kostüm Partisi: Yılbaşı otellerinin en çok başvurduğu konseptlerden biri de kostümlü partilerdir Bu organizasyonu yaratıcılığınızı konuşturmak için mükemmel bir fırsata çevirebilirsiniz. Öncelikle farklı bir yorum getirmiyorsanız şeytan ve melek kostümlerinden uzak durarak birçok kişiyle pişti olmaktan kurtulabilirsiniz. Elbette noel anne kıyafeti de elemeniz gerekenlerin başında geliyor. Zihninizi özgür bırakın, böylece en sevdiğiniz çizgi film karakterinden fantastik bir film kahramanına, geçmişten gelen bir yolcudan, gelecekten gelen bir ziyaretçiye kadar sınırsız seçeneğiniz olacaktır. Kostümlere karar verdikten sonra bu yılbaşı kombinlerini yine konseptin içinde ışıldayan yılbaşı takılarıyla buluşturarak final dokunuşunuzu yapabilirsiniz. Mesela Wonder Woman kostümünüz ile bileğinize takacağınız geniş gümüş rengi bir kelepçe ya da minik arı maya elbisenizin açıkta bıraktığı boynunuza birkaç kez dolayacağınız zarif bir zincir, kostümle bütünlük içerisinde sizi şıklığa taşıyacaktır.
Ürüne gitmek için tıklayın.
  • Maskeli Balo: Yılbaşı otel programlarının vazgeçilmezlerinden biri de maskeli balolardır. Yılbaşı gecenize gizem katacak bu eskimeyen tema, size romantik ve sürpriz dolu bir kombin yapmanız için harika bir imkan sunacaktır. Güzel bir elbise bulup, ona uygun bir maske seçebilirsiniz. Gece yarısı maskelerin çıkarılma anı gelene kadar, tüm dikkatler bu maskeler üzerinde olacak. İşte bu nedenle yüzünüze yakışan ve gözlerinizi büyüleyici şekilde çerçeveleyen bir maske bularak işe başlamak, atılacak en doğru adım olacaktır. Mükemmel maskeyi bulduktan sonra onu tamamlayacak kıyafet alternatiflerini değerlendirerek ideal yılbaşı kombininize ulaşabilirsiniz. Bir maskeli balo ve onun yaratacağı sihirli etki için her detay önemlidir. Belki gecenin en önemli aksesuarı maskeler olacak. Ancak; maskenizi destekleyecek doğru takılarla görsel bir bütün yaratabilirsiniz. Maskenizin kenarlarında kullanılan ışıltılı taşları tamamlayan minik taşlarla bezeli bir kolye, gözlerinizi ortaya çıkaran yeşil maskenizle aynı tonlarda zümrüt küpeler ya da romantik ve sihirli görünüşünüzle bütünleşen inciler tercihlerinizden sadece bazısı.
  • Çılgın Bir Parti: Temalardan ve konsept karmaşasından uzakta bir parti de, seçenekleriniz arasında olabilir. Sadece eğlenmeye odaklı bu partide gözlerin üzerinizde olması için yılın son gecesine yakışır şıklıkta kombinler yaratabilirsiniz. Ruh halinize göre stilettonuzun üzerinde süzülebileceğiniz, şık bir elbise ve zarif takılar tercih edebilirsiniz ya da sabaha kadar dans edebilmek için rahat ayakkabılarınızla tamamlayacağınız canlı renklerde bir kombin ve dekoltenizi süsleyen boncuklu bir kolye ile yeni yıla girebilirsiniz.
    Ne giyerseniz giyin, ne takarsanız takın ya da yeni yıla nerede girerseniz girin, mutlaka yılbaşı ruhunu ve beraberinde getirdiği yepyeni umutları üzerinizde taşımayı unutmayın.
Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir