13 Mart Mücevher Günü’nüz Kutlu Olsun

Bugün Mart ayının en ışıltılı, en gösterişli, en şık günü. 13 Mart Mücevher Günü, hepimize kutlu olsun. Bugün şıklığınızı zarif mücevherlerinizle tamamlamaya, ışıltınızla göz kamaştırmaya ne dersiniz? Hem de nerede olduğunuz fark etmeksizin! İşte, 13 Mart Mücevher Günü’ne özel ışıltılı mücevher tasarımları ve şık kombin örnekleri…

İncinin Saf, Masum, Şık Işıltısı

İlkbahara en çok yakışan mücevherler arasında aklımıza ilk olarak inci geliyor elbette. İster hafta sonu ister ofiste ister şık bir davette, şıklığınızı tamamlamak için Altınbaş’ın İnci Koleksiyonu‘na mutlaka göz atın….

Geometrik Tasarımlarla Modern Şıklık

Geometrik formların yükselişe geçtiği son birkaç sezonda altının gençleşmesine şahit olduk. Farklı tarzlara, stillere ve zevklere hitap eden Altınbaş Denge Koleksiyonu, geometrik formları en şık mücevher tasarımlarına dönüştürüyor.

Bir Yaz Esintisi

Yazın sıcak rüzgarlarını üzerimize taşıyan Altınbaş Marin Koleksiyonu, yazın en sevilen sembollerini altının şıklığı ile buluşturuyor. Mavi ve lacivertin sarı altınla birleştiği bu sıcacık koleksiyon, kalbi genç kalan tüm kadınların stilini tamamlıyor.

Rengarenk Tasarımlarla Şıklık Vurgusu

Madem 13 Mart Mücevher Günü, o zaman baharın gelişini de kutlamak için tercihinizi renkli taşlardan yana kullanabilirsiniz. Altınbaş Flora Koleksiyonu ile renkli taşların ışıltı dünyasına merhaba demenin tam zamanı…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir