Altınbaş Okyanus Koleksiyonu ile Derinlere Yolculuk

Gezegenin canlılık kaynağı, engin ve derin okyanuslar, Altınbaş’ın şık koleksiyonu ile üzerinize taşınıyor. Derin okyanus rengi ve saf pırlantanın zarif uyumunu taşıyan Altınbaş Okyanus Koleksiyonu, yumuşak hatlardan simetrik hatlara farklı zevklere hitap eden kolye, küpe, yüzük ve bileklik çeşitleriyle büyülüyor. Zevkinize göre; sarı altın üzerine işlenen tasarımlar ile klasik şıklığı ya da beyaz altın üzerine işlenen tasarımlar ile modern pastel şıklığı tercih etmek ise size kalmış…

Okyanusun sonsuzluğunu pırlantanın kusursuzluğu ile birleştiren Altınbaş 18 ayar beyaz altın üzerinde mavi ve beyaz pırlantalar ile bir araya getiriyor. 

Altınbaş Okyanus Koleksiyonu için tıklayın.

Huzur ve saflığın simgesi olan renkler mavi ile beyazı, beyaz altınla birleştiren koleksiyonun zarif bileklikleri, kolyeleri ve ışıltılı yüzükleri hem gece hem de gündüz kullanılabiliyor.

Mücevherlerin en değerlisi ve kıymetlisi olan pırlantalardan oluşan Okyanus koleksiyonu, özel anlarını unutulmaz kılmak isteyen herkesi bekliyor.

Altınbaş Okyanus Koleksiyonu için tıklayın.

Birbirinden şık koleksiyonlar arasından size en uygun altın kolyepırlanta yüzük ve pırlanta kolye modelleri ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir