Burçlara Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Kişiliğimizin sembolü olan burçlar Altınbaş’ın burçlara özel tasarımlarında zodyağın en güzel sembolleri ile mücevhere dönüşüyor. Her bir burç için ayrı ayrı tasarlanmış olan altın küpe, kolye ve bilekliklerden oluşan tasarımlar, minimal tarzıyla dikkat çekiyor. Sevgililer Günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Altınbaş burçlu takı tasarımlarını gelin, birlikte inceleyelim…

Altınbaş burç tasarımlı ürünler için tıklayın.

Altınbaş, astroloji ile yakından ilgilenenleri özel tasarımları ile bu sezonda da en çok tercih edilen ürünler ile tanıştırıyor. Modern stilin adeta aynası haline gelen birbirinden şık küpe, kolye ve bileklikler, Zodyak üzerinde bulunan 12 takım yıldızının yansıması ile oluşuyor.

Altınbaş’ta her burca özgü şans getiren taş ve özel tasarımlarla bir araya getirilen 12 farklı küpe, bileklik ve kolye çeşidi; astrolojinin gücüne inanların en iddialı aksesuar parçalarına dönüşüyor.

Altınbaş burç tasarımlı ürünler için tıklayın.

Her bir detayı ile ilgili burcun özelliklerini birebir yansıtmayı amaçlayan Altınbaş burç ürünleri; burcunuzun özellikleri ile çevrenizde modern ve mistik havayı bir arada yansıtmanıza destek oluyor.

Hem şık hem de özel bir parça olan Altınbaş burç koleksiyonunda yer alan küpe modelleri ile ister kendinizi ister sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Altınbaş burç tasarımlı ürünler için tıklayın.

Sevdiklerinize güven ve şans dileklerinizi sunmanıza yardımcı olan ve en güzel hediyenizi simgeleyen kolye modelleri ile tanışmak için siz de Altınbaş burç koleksiyonu ile tanışmak için acele edin.

Total
36
Shares
Facebook 36
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir