Alyansta İddialı Seçimler: Pırlanta Alyans Modelleri

Evlilik hazırlıkları öncesi alyans seçiminde çiftlerin zevkleri ve tarzları ön plandadır. Yüzüğün kullanımı rahat olmalı, parmağı rahatsız etmemelidir. Rose, beyaz ve sarı altın seçeneklerinin arasından kişisel zevklere göre tercih yapılabilir. Köşeli, bombeli, yuvarlak, kare modeller klasik ve farklı alyans modeli arayanlar arasında popülerdir. Birbirinin aynı olan yüzük setlerinden beğendiğiniz modelin pırlanta taşlı tasarımını da seçebilirsiniz.

Pırlantanın eşsiz duruşu ile bağlılığın en özel simgesi alyansları bir araya getiren Altınbaş, geleneksel ve modern tasarımları ile her tarza uyum sağlamayı amaçlar. Altınbaşın ince işçiliklerle dizayn edilen klasikten avangarda, gelenekselden moderne pek çok farklı stilde geliştirilen alyans tasarımları, gelin ve damat adaylarının en özel günlerinin baş tacı oluyor.

İster altının yalın kullanımı ile öne çıkan klasik modelleri tercih ederek klasik tarza yeni bir soluk getirin ister desenli ve değerli taşların ustalıkla bezendiği pırlanta alyanslarla tarzınızı ortaya koyun. Tek taş ya da tam tur şeklinde pırlanta taş ilaveli yüzükler, set olarak tasarlanan pırlanta alyans setleri arasında sevilen modellerdir.

Her tarza ve kullanıma uygun modelleri bir arada bulabileceğiniz Altınbaş’ın, değerini eşsiz duruşundan alan ve bağlılığın en güzel simgesi haline gelen alyanslar, farklı model seçenekleri ile gelenekselliği zamanın trendine uygun hale getirecek.

Siz de sarı, pembe ve beyaz altının bütünleştiği diğer desenli takılarınız ile alyansınızı eşsiz bir tarza dönüştürebilir ya da hat desenli geleneksel modelleri tercih ederek retro stilinizi alyansınıza yansıtabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir