Ametist Taşı Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Doğal taşlara ilginiz varsa ametisti çok iyi tanıyor, hem üzerinizde hem de yaşam alanlarınızda bulunduruyorsunuzdur. Bu konu ile yeni ilgilenmeye başladıysanız da bu yazıyı okuduktan sonra mutlaka ametist taşlı bir takınız olmasını isteyeceğinize eminiz. Çok güçlü etkilere sahip ametist taşı hakkında bilmeniz gerekenleri sizin için sıraladık…

Ametist Taşının Özellikleri

  • Göz alıcı mor tonlarıyla kullanan kişiye manevi güç verdiğine inanılır.
  • Ametist taşı, kişiyi maddi ve manevi bağımlılıklardan arındırır.
  • İletişim ve bilgelikle ilişkilendirilir. İletişim gezegeni Merkür’ün retro dönemlerinde takı olarak takmak faydalıdır.
  • Stres ve negatif enerjiye karşı rahatlatıcı bir enerji oluşturur.
  • Ametist taşı bulunduğu ortamdaki negatif enerjiyi çekerek pozitif enerjiye dönüştürür. Bu nedenle yaşam alanlarında bulundurulması önerilir.
  • Ruhsal farkındalığı uyandırır ve spiritüel gelişimi destekler.

Ametist Taşının Etkilerini Taşıyan Koleksiyon: Yansıma

Altınbaş’ın en beğenilen koleksiyonları arasındaki Yansıma Koleksiyonu, içsel bir yolculuğun anahtarını sizlere sunuyor. İnsanın bilişsel yolculuğuna kadar uzanabilen bu özel koleksiyon ile içinizdeki benliğe derin bir yolculuk yapabilirsiniz.

Her bir tasarımın özel anlam ifade ettiği Yansıma Koleksiyonu, Altınbaş imzası taşıyan değerli mücevherlere sahip olabilmenizi sağlıyor. Özünüze yolculuk yapabileceğiniz özel mücevherler ile stilinizi de en iyi şekilde vurgulayabilmenin özgürlüğünü hissedebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir