Baget pırlantalar, son yıllarda klasik tek taş pırlantalara önemli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Evlilik tekliflerinde klasik tek taş yüzükler kadar ilgi gören baget pırlantalar, kare kesimleriyle hem göz alıcı hem de zarif olunabileceğinin kanıtı oluyor. Baget pırlantalar sadece evlilik teklifi yüzüklerinde değil kolye, küpe ve bilekliklerde de modern bir şıklığın anahtar parçalarına hayat veriyor. Genç kuşağın gözde pırlanta kesimi haline gelen bagetleri sizin için seçtik…

Minimal Baget Pırlantalar

Zarif ve minimal pırlantalar, her yaştan her stilden kadının günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceği modeller olarak öne çıkıyor.

Zarif Asimetrik Detaylar

Baget taşların asimetrik şekilde sıralanmaları ile ortaya çıkan tasarımlar, genç, modern ve zarif görünümleri ile büyülüyor.

İnci ve Baget Birlikteliği

Zamansız yol arkadaşlarımız inciler, baget pırlantalarla bir araya geldiğinde ortaya hem modern hem de zarif tasarımlar çıkıyor.

Renkler ve Bagetler

Safirler, zümrütler, elmas ve yakutlar bagetlerle birlikte güçlü görünümlerini ikiye katlıyor, içindeki rengi yansıtmaktan çekinmeyen kadınların gözdesi oluyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir