Baharın Renkleri, Taşların Enerjisiyle Buluşuyor

Bahar aylarının gelmesiyle doğa tekrar uyanışa geçti ve tüm renklerini cömertçe sergilemeye başladı. Mevsimin mucizesi mor menekşeler, pembe sümbüller, sarı laleler, mavi ortancalar, enerjisini doğayla birlikte üzerimize de taşıyor. Altınbaş’ın şık tasarımları ile hayat bulan renkli taşlı ürünler ise mücevherin ışıltısını baharın en güzel tonlarıyla bir araya getiriyor.

Mor Menekşe

İlkbaharın habercisi menekşeler, parkları, bahçeleri, cam önlerini tüm görkemiyle sarmaya başladı bile. Menekşenin en güzel tonu mor, gücü, enerjiyi, geleceği ve hayal gücünü ifade eder. Siz de mor rengin bu güzel anlamlarını ve menekşelerin göz alıcı doğal güzelliğini üzerinizde taşımak için tercihinizi mor taşlı mücevherlerden yana kullanabilir ve ametist taşlı ürünlere merhaba diyebilirsiniz.

Pembe Sümbül

Baş döndüren kokuları sokakları sardı bile. Sümbül, ilkbaharın en doğal, en zarif ve en mis kokulu armağanlarından biri kuşkusuz. Mor, pembe, beyaz gibi renklerde bulunabilen sümbülün pembe tonları ise en çok sevilenlerden. Koşulsuz sevginin, gerçek aşkın ve şefkatin rengi pembeye hem giyiminizde hem de mücevher seçimlerinizde şans vermenin tam zamanı. Pembe topaz ise pembenin en aranan tonu!

Sarı Lale

İlkbahar demek lale mevsimi demek. Doğayı rengarenk boyayan lalerin en sevilen tonu sarı, yaratıcılığı, değişimi, özgün düşünce ve merakı ifade ediyor. Sarı rengin tüm pozitif etkilerini ve enerjisini üzerinizde taşımak için sarı topaz taşlı mücevherler seçebilirsiniz. Günün her saatine, her stil ve yaşa uygun olan sarı topaz mücevherler ile hem ofise hem de gece davetlerine gitmek mümkün!

Mavi Ortanca

İlkbahar yeterince olgunlaşıp yaza dönerken gelir onun mevsimi. Kartopu gibi kocaman bir top, içi minicik, mis kokulu çiçeklerle bezeli ortancalar olur. Bahçelerde, yol kenarlarında büyür, yayılır arsızca. Güven, sorumluluk, dürüstlük ve sadakati temsil eden mavi rengin enerjisini ve ortancanın zarafetini üzerinizde taşımak için tercihiniz mavi topaz ürünlerden yana kullanabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir