Bu yazın en çok ilgi gören 5 zümrüt takı stili

Zümrüt, bilinen ve tercih edilen kıymetli taşların başında geliyor. Yeşilin en güzel tonlarını barındıran zümrüt, pırlanta ile uyumlu kombinler oluşturuyor. Altınbaş zümrüt mücevherler ile göz kamaştırıcı bir stile sahip olmak için sezonun en ilgi gören beş tasarımını sizin için seçtik…

Altınbaş Elmas Zümrüt Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Benzersiz yeşil tonları ile hayranlık uyandıran zümrüt takılar, pırlanta ve elmasın göz kamaştırıcı etkisi ile birleşerek daha değerli hale dönüşüyor. Yüzüklerin taş tasarımında genellikle oval, kare, prenses ve gül formundaki kesimler tercih ediliyor.

Altınbaş Pırlanta Zümrüt Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş pırlanta zümrüt küpeler, eşsiz tasarımlara sahip. Altınbaş yorumu ile tasarlanan pırlanta zümrüt küpe modelleri arasında sallantılı küpeler de kadınların ilgisine sunuluyor. Yeşil ve pırlanta renginin uyumu ile süslenen küpelerin yuvasında altın kullanılıyor. Küpelerde bulunan pırlantanın boyutları ise değişiklik gösteriyor.

Altınbaş Pırlanta Zümrüt Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş, her sezon rahatlıkla kullanılabilecek pırlanta ve zümrüt kolye modelleri ile farklı zevk ve beğenilere sahip olan kadınlara hitap ediyor. Damla, gül, yaprak ve çiçek desenli modeller arasında yapacağınız tercihle sevdiğiniz kadına duyduğunuz aşkı ve tutkuyu en iyi şekilde ifade edebilirsiniz.

Altınbaş Zümrüt Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş, mitlere bile konu olan zümrütleri, çarpıcı tasarımlarla modernize ediyor ve bu tasarımlarda pırlanta detaylarına da yer vererek ışıltınızı artırıyor. Zarif, asil ve çekici bir tarz yaratmak istiyorsanız zümrüt bilekleri farklı kombinlerde kullanabilirsiniz.

Altınbaş Pırlanta Zümrüt Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Parmağınızda son derece ince ve kibar bir duruş bırakan modeller her türlü özel anlarınıza anlam katıyor. Böylelikle söz, nişan, düğün gibi özel günlerinizin yanı sıra çeşitli davetlerde de takabilmeniz mümkün oluyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir