Derin Maviden İlhamla: Safir Kolyeler

Derin, asil ve çok şık… Asaletin temsilcisi safirler Altınbaş’ın birbirinden yenilikçi tasarımları ile buluşuyor ve göz alıcı görünümlere sahne oluyor. Prenseslerin, leydilerin, sultanların taşı olarak bilinen safir taşı ile tasarlanan kolyelerle siz de şıklık yarışında zirvenin tadını çıkarabilirsiniz…

Altınbaş Safir kolyeler için tıklayın.

Asaleti sembolize eden safirler Altınbaş tasarımlı kolyelerde ışıltısını ikiye katlıyor. Altınbaş’ın incelikli işçiliğiyle tasarlanan safir pırlanta kolyeler unutulmaz stillere hayat veriyor.

Spor ya da klasik, modern ya da geleneksel onlarca farklı tarzda ele alınan safir kolyeler, her yaş ve stilden kadına hitap ediyor.

Altınbaş Safir kolyeler için tıklayın.

Gelinlikler ile büyülü görünümler yaratan safir kolyeler, düğünlerin yüzyıllardır değişmeyen gözde mücevherlerinden oluyor.

Nesilden nesile aktarılabilecek kadar şık ve anlamlı olan safir kolyelerin yüzlerce yıl öncesinde bile prenseslerin, kraliçelerin, leydi ve sultanların gözdesi olduğunu unutmamak gerekiyor.

Altınbaş Safir kolyeler için tıklayın.

Zamansız bir asalet simgesi olan safir kolyelerin nesilden nesile aktarılabilecek kadar kıymetli olması, ona apayrı bir nitelik kazandırıyor.

Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için unutulmaz bir mücevher arıyorsanız Altınbaş safir kolye tasarımlarını inceleyebilir, kendi bütçe, zevk ve stilinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir