Altınbaş 100. Yıl Koleksiyonu ve Seçtiğimiz Parçalar

Altınbaş şanlı İstiklal madalyasından aldığı ilhamla Cumhuriyet Bayramı’nın 100’üncü yılına özel olarak hazırladığı koleksiyonunu gururla sunuyor. 100. Yıl Koleksiyonu, cumhuriyetimizin geçmişini ve geleceğini gururla ve umutla kutlamak için bir davetiye. Siz de cumhuriyetin 100. yılının anısına hem kendinize hem de tüm sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. İşte, Altınbaş 100. Yıl Koleksiyonu’ndan sizin için seçtiklerimiz!

Altınbaş 100. yıl koleksiyonu’nu incelemek için tıklayın.

Yıl İstiklal Kolye’si, en önde yer alan ilk TBMM binası, Ankara manzarası, Atatürk’ün imzası ve arkada doğan güneş simgesiyle cumhuriyetin 100 yıllık hatırasına selam gönderiyor. Akıllara ise unutulmaz o söz geliyor: “Yaşa Mustafa Kemal Paşa, adın yazılacak mücevher taşa!”

Altınbaş 100. Yıl Koleksiyonu’nu Incelemek Için Tıklayın.

Altınbaş 100. Yıl Zafer Yüzüğü, dört büyük başarıdan ilham alarak her bir köşesine toplamda dört taş yerleştiriyor. İç kısmında yer alan “Ya istiklal, ya ölüm!” yazısıyla paha biçilemez bir hediye…

Altınbaş 100. Yıl Koleksiyonu’nu Incelemek Için Tıklayın.

Altınbaş 100. Yıl Hürriyet Yüzüğü, kenarlarındaki zeytin ve palamut dallarıyla şık bir tasarım sunuyor. Atatürk’ün savaş zekası, Mehmetçik azmi ve halkın umuduyla kurulan cumhuriyete bir övgü niteliğinde.

Altınbaş 100. Yıl Koleksiyonu’nu Incelemek Için Tıklayın.

Altınbaş 100. Yıl İstiklal Kol Düğmesi, Atatürk’ün ikonik imzası ve Ankara manzarasıyla resmi kıyafetler için şık bir parça. Gururla ve umutla, cumhuriyetin nice yıllarına…

Altınbaş 100. Yıl Koleksiyonu’nu Incelemek Için Tıklayın.

Altınbaş 100. Yıl İlke Yüzüğü, altı büyük ilkeyi simgeliyor. Üzerinde 38 taş taşıyan bu yüzük aynı zamanda 38 büyük devrime de selam duruyor. İç kısmındaki “Atam izindeyiz.” sözüyle göz alıcı olduğu kadar anlamlı bir hediye.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir