Geometrik Formların Yükselişi: Altınbaş Denge

Stil sahibi kadınların mücevher anlayışını yansıtan çizgileriyle dikkat çeken Altınbaş Denge Koleksiyonu, göz alıcı modelleriyle kadınların ilgisini üzerine topluyor. Yeni sezona damgasını vuracak Denge Koleksiyonu, güç, tutku ve cazibenin uyumunu yansıtıyor.

İlhamını güçlü duruşları, hayata karşı tutkuları ve her koşulda ışıldayan cazibeleriyle öne çıkan kadınlardan alan Altınbaş Denge Koleksiyonu, hayatında mükemmel dengeyi sağlamak için emin adımlarla ilerleyen kadınlara armağan ediliyor.

Altınbaş, Denge Koleksiyonu, üreten, hayata yön veren, ışıltısıyla ilham kaynağı olan kadınların yeni simgesi oluyor. Üçgen formların ağırlıkta olduğu Altınbaş Denge Koleksiyonu’nun üçgeni oluşturan üç köşesi, ‘güç’, ‘tutku’ ve ‘cazibeyi’ ifade ediyor.

14 k altın ile tasarlanan bu özel koleksiyon, yüzük, küpe, kolye, bilezik ve bilekliklere ek olarak şahmeran ve saç aksesuarları ile de göz dolduruyor. Altınbaş Denge Koleksiyonu, Altınbaş mağazalarında ve online satış sitesinde güçlü kadınları bekliyor.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir