Göz Alıcı Bir Şıklık: Altınbaş Femme Koleksiyonu

Mücevhere yeni bir anlam ve boyut kazandıran Altınbaş Femme Koleksiyonu, iddialı ve gösterişli takılar kullanmayı tercih eden kadınlar için tasarlandı. Özgün detaylarıyla dikkat çeken koleksiyondaki her bir parça eşsiz duruşuyla kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz için keşfedilmeyi bekliyor…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş Femme Koleksiyonunda özgün detaylarıyla dikkat çeken birçok farklı seçenek bulunuyor. Kolye, yüzük ve küpe gibi birçok mücevherin bulunduğu Femme koleksiyonunda eşsiz duruşlarıyla kendinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz ürünler yer alıyor.

Yenilikçi duruşlarıyla dikkat çeken Femme koleksiyonu ürünleri, Altınbaş’ın zarifliğini üzerinizde taşıyabilmenize imkan veriyor. Bu takıları hem özel günlerinizde hem günlük hayatınızda birbirinden farklı kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz.

Renkli Taşlar Başrolde

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş Femme koleksiyonunda renkli taşlar başrolü üstleniyor. Güzelliğinizi ve şıklığınızı vurgulayabileceğiniz mücevherler feminenlik vurgusunu en iyi şekilde sağlıyor. Pembe, siyah, beyaz ve mavinin ağırlıkta olduğu tasarımlarla tüm ilgiyi feminen duruşunuza ve özgün stilinize çekmenizi mümkün kılan koleksiyon, renkli taşları 14 ayar sarı ve pembe altın ile buluşturuyor.

Modern ve şehirli kadınlardan ilham alınarak dizayn edilen Femme koleksiyonu, cesur tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kadınların vazgeçilmez mücevher koleksiyonlarında yer almaya aday olan parçalar evrensel motiflerin bir araya gelişiyle ortaya çıkıyor. Safir, yakut ve zümrüt gibi özel taşlarla tasarlanan ürünler arasında ametist, opal, gri kalsedon gibi değerli taşlar da ön plana çıkıyor. Modayı yakından takip eden her kadın için son derece ilgi çekici olan Femme koleksiyonundaki değerli mücevherler her yaştan kadının tarzına hitap etmeyi başarıyor.

Koleksiyonun detaylarına ve ürünlere Altınbaş mağazalarından ve online mağazadan sahip olabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir