Günlük Kombinlere Safir Takılarınızla Stil Katın

Mavinin en derin, en anlamlı tonu safirler, mücevher dünyasının severek kullandığı değerli taşlar arasında yer alıyor. Safir kolyeler, safir bileklikler, safir yüzükler, safir küpeler, kadınların pırlanta ile birlikte en gözde mücevherlerinden olurken artık zarif ve modern tasarımlarla buluşan safirler sadece özel günlerin değil günlük kombinlerin de vazgeçilmezi haline geliyor. İşte günlük kombinlerinizle kullanabileceğiniz birbirinden modern tasarımlı safir takılar…

Günün Her Anı İle Uyumlu Safir Küpeler

Altın ve pırlantalarla bir araya gelen safirler, artık ağır birer mücevher olma algısını yerle bir ediyor. Bu safir küpeleri günün her anında, istediğiniz her kombinle eşleştirmeniz mümkün!

Minimal Tasarımlı Modern Yüzükler

Minimal tasarımlı yüzükler, son yıllarda mücevher modasının en gözde trendlerinden biri. Çoklu kullanıma da izin veren minimal tasarımlı safir yüzükler ise bu trendin en değerli parçaları arasında.

Şık, Stil Sahibi, Zamansız Kolyeler

Minik bir tek taş kolyenin uyum sağlayamayacağı kombin yoktur herhalde. Bu durum elbette safir kolyeler için de geçerli. Bu zarif ve minimal safir kolyeleri isterseniz jean kombinlerinizle isterseniz çoklu kolye kombinlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Günlük Kombinlere Özel Safir Bileklikler

Ve safir bileklikler… Özellikle yaz kombinlerinin vazgeçilmezi çoklu bileklik kombinlerine renk ve stil katan safir bileklikleri günlük stilinize mutlaka dahil etmelisiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir