Işıltılı Bir Aşkın Simgesi Pırlanta Alyanslar

Sonsuz aşkın ve sadakatin simgesi olan alyanslar pırlantalar ile bir araya gelerek şıklık dozunu artırıyor. Siz de alyansınızda zarif pırlantalara yer açmak isterseniz Altınbaş’ın eşsiz tasarımları ile beğeninize sunulan bu alyans modellerine mutlaka göz atın.

altınbaş pırlanta alyanslar için tıklayın.

Pırlantanın eşsiz duruşu ile bağlılığın en özel simgesi alyansları bir araya getiren Altınbaş, geleneksel ve modern tasarımları ile her tarza uyum sağlıyor.. Altınbaşın ince işçiliklerle dizayn edilen klasikten avangarda, gelenekselden moderne pek çok farklı stilde geliştirilen alyans tasarımları, gelin ve damat adaylarının en özel günlerinin baş tacı oluyor.

İster altının yalın kullanımı ile öne çıkan klasik modelleri tercih ederek klasik tarza yeni bir soluk getirin ister desenli ve değerli taşların ustalıkla bezendiği pırlanta alyanslarla tarzınızı ortaya koyun. Tek taş ya da tam tur şeklinde pırlanta taş ilaveli yüzükler Altınbaş’ta sizi bekliyor.

altınbaş pırlanta alyanslar için tıklayın.

Sarı, pembe ve beyaz altının bütünleştiği pırlantalı alyansınızı eşsiz bir tarza dönüştürebilir ya da geleneksel modelleri tercih ederek retro stilinizi alyansınıza yansıtabilirsiniz. Hatta sevgi bağının en güzel simgesi olan alyansların iç yüzeyine isim ekleyebilir, birliktelik ve sadakatinizi simgesel olarak ortaya koyabilirsiniz.

Set olarak tasarlanan pırlanta alyans modelleri arasında gelin adayları için desenli ve taşlı modeller bulunurken, damat adayları için ise daha sade olan pırlanta alyans modelleri yer alıyor.

altınbaş pırlanta alyanslar için tıklayın.

Pırlanta alyans seçerken, kullanmayı düşündüğünüz diğer mücevherler ile uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Örneğin, beyaz tektaş yüzük kullanıyorsanız yine aynı materyallerden ve renklerden tasarlanan pırlanta alyansları seçebilirsiniz.

Böylelikle daha uyumlu bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Altınbaş dünyasında yer alan birbirinden özgün tasarımlı pırlanta alyans modellerini inceleyerek ister takım isterseniz tek olarak tasarlanan alyans modellerine sahip olabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir