Kendini Şımartmak İsteyenlere: Uygun Fiyatlı Pırlantalar

Sevdiğiniz birinden, eşinizden, sevgilinizden, ailenizden, arkadaşınızdan hediye almak çok özeldir, insana kendini keyifli ve mutlu hissettirir. Ancak bazen mutluluğu başkalarının insiyatifine bırakmak hayal kırıklığına uğratabilir, kendinizi mutlu etmek için başkalarına ihtiyacınız olmadığını hatırlatabilir. Evet, sevdiğiniz takıları, göz alıcı pırlantaları takmanız için aslında birinden hediye almanıza gerek yok. Kendinizi şımartmak için herhangi bir engeliniz de… Karşınızda sezonun modasını yansıtan uygun fiyatlı 10 pırlanta modeli…

Pırlantalı Sarı Topaz Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlantalardan hoşlanıyor ancak tek taşın anlamının özel kalmasını istiyorsanız topaz ve pırlantaların bir araya geldiği tasarımlara şans verebilirsiniz. Şık, renkli ve evladiyelik bir yüzük, kendinizi şımartmak için en doğru tercihlerden biri.

Pırlanta Baget Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bu sene baget kesimli pırlantaların yükselişine şahitlik ediyoruz. Küpelerde, bilekliklerde, kolye ve yüzüklerde moda olan baget pırlantalarla kendinizi şımartmak elinizde. Modern bir baget pırlanta küpenin modasının asla geçmeyeceğini de unutmayın.

Pırlanta Harf Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Harf kolyeler, modası asla geçmeyecek takıların başında geliyor. Pırlanta ve altının bir arada yer aldığı harf kolyeler ile isterseniz kendi adınızın baş harfini, isterseniz sevdiğiniz birinin ya da evcil hayvanınızın adının baş harfini boynunuzda taşıyabilirsiniz.

Pırlanta Şahmeran Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Şahmeranlar, kadınların en sevdiği aksesuarlardan. Zarif ellerinizi daha da şık gösteren pırlanta şahmeranlar ise kendinizi şımartmak için harika bir seçim. Pırlanta ve zümrütlü bu model ise genç kadınlar için önerimiz.

Pırlanta ve Topaz Kelepçe Bilezik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kelepçe bileklikler, son yılların en moda aksesuarlarından biri. Hem tek başına hem de çoklu bileklik kullanımında günün her saatine ve her kombine şıklık katan kelepçe pırlanta bileziklerle kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

Pırlanta İnci Yüzük

Ürüne gitmek İçin tıklayın.

Zamansız bir çiftle tanıştıralım sizi: Pırlanta ve inci. Nesilden nesile, trendden trende aktarılır ve asla uyumsuz durmaz. Kendinizi modası asla geçmeyecek bir mücevherle şımartmak isterseniz inci ve pırlantalı yüzükler tam aradığınız gibi.

Pırlantalı Halka Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gündüz ve gece, ofiste ya da partide, evde ya da hafta sonu gezmesinde, halka küpeler her daim en yakın arkadaşlarımız olmayı sürdürüyor. Şimdi halka küpenizin ortasında son moda bir baget pırlantaya yer açmaya ne dersiniz? Kendinizi şımartırken risk almak istemiyorsanız zamansız halka küpeler en doğru seçeneklerden biri.

Pırlanta Unique Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Siz eşsizsiniz; güzelliğinizle, stilinizle, zevklerinizle, kararlarınızla, sizi siz yapan her şeyle. Öyleyse pırlantanız da eşsiz, benzersiz olmayı hak ediyor. Renkli taşların büyülü dünyasına eşlik eden pırlantalar ile kendinizi şımartırken de benzersiz olabilirsiniz.

Pırlanta Göz Figürlü Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Tüm gözler üzerinizde olsun ancak size nazar değmesin… Altınbaş pırlanta All Eyes On You bileklik ile kendinize modası asla geçmeyen bir hediye almaya ne dersiniz?

Pırlanta Kelepçe Bilezik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kelepçe bileziklerin ne kadar moda olduğunu söyledik, modasının asla geçmeyeceğini de… Kendinize özel, değeri asla kaybolmayacak harika bir hediye arıyorsanız pırlanta kelepçe bileziklere şans vermeyi unutmayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir