Kulaklardaki Derin Mavi: Altınbaş Safir Küpeler

Değerli taşlar ailesinin en kıymetlilerinden olan Safir, doğada elmastan da nadir bulunması nedeniyle çok özel bir yere sahiptir. Tarih boyunca padişahlardan sultanlara, prenseslerden kraliçelere kadar pek çok bilindik tarihsel figürün favorisi olan safiri bir de Altınbaş’ın zarif yorumlarıyla görmeye ne dersiniz. İşte Altınbaş tasarımlarıyla hayata geçen şık, stil sahibi ve çok kıymetli safir küpeler…

Minimal Safir Pırlanta Küpeler

Altınbaş Safir Küpe Modelleri için tıklayın.

Cennet taşı olarak da bilinen safir taşı, yüzlerce yıldır kadınların zarafetinin ayrılmaz bir parçası sayılıyor. Safir taşı, farklı rengiyle sultanların, prenseslerin ve leydilerin mücevherlerinde, gözde bir parça olarak öne çıkıyor.

Sarı Altınlı ve Elmaslı Safir Küpeler

Altınbaş Safir Küpe Modelleri için tıklayın.

Yakut ailesinin bir üyesi olan safir taşı berrak zihnin, çoğalan mutluluğun ve yepyeni başlangıçların simgesi olarak biliniyor. Safir ile pırlantanın muhteşem uyumunu yakalayan Altınbaş pırlanta safir küpeler, farklı takılarla yenilik yaratmak isteyen kadınları bekliyor.

Gösterişli Özel Tasarım Safir Küpeler

Altınbaş Safir Küpe Modelleri için tıklayın.

Siz de safir küpe çeşitlerini inceleyebilir, şıklığınıza zarif bir dokunuş yapmak için safir küpe modelleri ve çeşitleri arasında seçim yapabilirsiniz.  Damla, yaprak ya da çiçek desenlerinin yanı sıra soyut tasarım ile işlenen şık ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir