Mandala Tasarımları ile Mutluluğu Yansıtın

Derin, anlamlı ve çok özel… Mandala, yaşamın en saf enerjisini yansıtır ve mutluluğun hayatın bir parçası haline gelmesini ifade eder. Altınbaş’ın bu derin anlamdan ilhamla hayata geçirdiği Mandala Koleksiyonu gelinlerin mutluluk tılsımı olarak karşınızda..

altınbaş mandala koleksiyonu için tıklayın.

Mandala, ortada tek (ben) noktayla başlayan, etrafında içten dışa doğru büyüyen evreni temsil eder. Mandala sözcüğünün kökeni Sankritçe’dir.

Türkçesi, çember- daire ve merkez demektir. Tarihi çok eskilere dayanan mandala, bir Uzakdoğu sanatıdır. Tamamlanışı günleri, haftaları hatta ayları bulabilen Mandala, ‘’enerjiyi saklayan’’ anlamına gelir.

altınbaş mandala koleksiyonu için tıklayın.

Psikoloji uzmanları tarafından mandala sanatı alt bilincin öz ifadesi şeklinde tanımlanır. Geçmişi  40 bin yılı aşkın olduğu düşünülen mandala mağaralara  dahi işlenmiştir.

Türkiye’ de ve dünyada mandala sanatının tanınması ise 6 bin yılı geçkindir. Mandala çizimlerine Osmanlı, İran ve Selçuklu sanatında sık rastlanır.

altınbaş mandala koleksiyonu için tıklayın.

Altınbaş’ın mandalanın derin anlamından ilham alarak tasarladığı Mandala Koleksiyonu,  kaliteli işçiliği, zarif tasarımları ve modern çizgisi ile göz kamaştırıyor.

Mandala Koleksiyonu’nda yer alan zarif tasarımlarla siz de mutluluk tılsımınızı üzerinizde taşıyabilir, sevdiklerinizi bu anlamlı hediyeyle mutlu edebilirsiniz…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir