Düğün, Nişan, Söz Hediyelerinin Gözdesi: Pırlanta Su Yolu Bileklikler

Dünyada değerli taşlar arasında, en eski olanı elmastır. Aynı zamanda, elmas bilinen en sert maddelerden biridir. Dayanıklı ve ışığı çok iyi kırmasından dolayı, geçmişten beri kıymetli ziynet eşyası olarak kullanılmaktadır. Elmasın 57 fasetli kesilmiş haline ise; pırlanta denir. Faset, ışığı yansıtan kesimlere verilen isimdir. Kısacası elmasın işlenmiş hali olan pırlanta aslında, bir kesimin ismidir. Bu kesim sayesinde ışık taşın içinde kırılır ve olağanüstü bir parlaklık verdikten sonra tekrar yansır. Peki, bu kadar özenle oluşturulmuş değerli pırlanta insanoğlu için ne anlam ifade ediyor?

Ürüne gitmek için tıklayın.

En eski zamanlardan beri pırlanta; güç, kusursuz güzellik ve daimi sevgi anlamına gelmektedir. 1930’larda evlenme tekliflerinin taçlandırmasıyla moda olan pırlanta, ziynet eşyası olarak tarihte ilk kez Romalılar tarafından kullanılmıştır.

Günümüzde ise; pırlanta kadınların en gözde ziynet eşyalarından biri haline gelmiştir. Kadınların özenle taşıdığı pırlantalar her geçen gün hayatımıza daha fazla dahil oluyor. Zihinlerde klasik hale gelen pırlanta yüzükler, zaman içerisinde birçok aksesuarda kullanılmaya başlandı ve şimdilerde çokça karşımıza çıkıyor.

ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta Su Yolu Bileklikler

İşte, bu karşımıza çıkan pırlanta çeşitlerinden en çok tercih edilenleri, pırlanta bileklikler.  Bileklik, kadınların genel olarak en sık tercih ettiği aksesuarlardır. Siz de, eğer tercihinizi pek çok modeli bulunan pırlanta bilekliklerden yana kullanacaksanız, çok fazla pırlanta bileklik modeliyle karşılaşabilirsiniz. Ancak; son zamanların trendi pırlanta su yolu bilekliklerine öncelik vermenizi tavsiye ederiz. Pırlanta bileklik modellerinin en göz alıcı serisinin, kuşkusuz su yolu pırlanta bilekler olduğu bilinir.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Genç yaşlı ayrımı olmadan hemen hemen her kadının seçimi su yolu pırlanta bilekliklerin, her tarza hitap eden pek çok modeli var. Su yolu bilezik modellerinin, kalın ve ince seçenekleri, zincir bağlamalardan klasik modellerine birbirinden farklı çeşidi, kadınların beğenisine sunuluyor. Oldukça zarif duran su yolu bilezikler ise; pırlanta ile birleştiğinde ihtişamlı ve şık duruşuyla beğenileri topluyor.

ürüne gitmek için tıklayın.

Erkeklerin özellikle özel günlerde,  hediye seçimi konusunda oldukça zorlandıklarını biliyoruz ancak; artık çok kolay seçim yapabilirler! Hem kalıcı, hem değerli, hem zarif, hem anlamlı hem de karşıdakini etkileyecek bir hediyeyi bir arada bulmaya çalışanlar için, su yolu bileklik modellerinden, elmas su yolu bileklikler adeta bugünlere özel biçilmiş bir kaftan. Elmas su yolu bileklikler, bir kadının ayaklarını yerden kesecek eşsiz bir hediye haline geldi. İster sevgililer günü, ister evlilik yıl dönümü ister doğum günü olsun her özel güne uygun, her kadının kalbini fethedecek elmas su yolu bileklikler özel günlerin kurtarıcısı.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altın Su Yolu Bileklikler

Elmas tercih etmeyen kadınlar için düşünülmüş seçenekler de var elbette. Zaman içerisinde altın, yerini elmasa bırakacak gibi görünse de aksesuarlarında altını tercih eden kadınların sayısı da az değil. Tercihini altından yana yapacak olan kadınlar için düşünülmüş hediyelik altın bileklikler kadınların beğenisine sunuluyor. Su yolu bileklikler beyaz altından yapıldığında bilekte sade ancak; zarif duruşuyla insanı büyülüyor. Bu nedenle son dönemlerde, su yolu bileklik beyaz altın modelleri de oldukça ilgi görüyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Sadece erkeklerin değil kadınların da hediye seçiminde su yolu altın bileklikler önemini koruyor. Sizin için her fedakarlığı göze alan annenizin emeklerinin karşılığını ödemese de ona alacağınız hediyelik altın bir bileklik ona hem sizi hatırlatacak, hem de annenizi çok mutlu edecektir. İster su yolu beyaz altın bileklik, ister su yolu altın bileklik tercih edebilirsiniz. Kıyafet seçimlerinizde size zorluk çıkarmayan pırlanta bilekliği hayatınızın her anında kullanabilirsiniz. İster simsiyah giyinin, ister rengarenk, ister şık ister salaş, fark etmez.  Her kıyafetinize uyum sağlayan su yolu bileklikleri her an kullanabilirsiniz. Modası geçti derdi olmadan gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz pırlanta bileklikleriniz aksesuar dünyasında yerini uzun süre koruyacak gibi görünüyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir