Renklerin Enerjisini Stilinize Yansıtın

Kuvars taşının mucizevi faydaları farklı renklerle bir araya geliyor ve ortaya ahenk dolu bir koleksiyon çıkıyor. Meditasyonda da sıklıkla kullanılan kuvars taşları, farklı renkleriyle kadınların enerjisini zirveye taşıyor. Kolye, küpe ve yüzüklerden oluşan Altınbaş Renk Ahenk Koleksiyonu, kadınları içindeki renkleri ortaya çıkarmaya davet ediyor.

Hangi Kuvars Sizin Dünyanızı Anlatıyor?

Kusursuz işçiliği ve zamansız zarif tasarımları ile dikkat çeken Renk Ahenk koleksiyonunda, beyaz ve sarı altın kullanıyor. Ruh sağlığına iyi geldiğine inanılan kuvars taşının en özel renkleri ile hayat verdiği Renk Ahenk Koleksiyonu, Altınbaş’ın gökkuşağı renklerine yaptığı en güzel jest olurken sarı, kırmızı, turuncu, kahverengi tonlu kuvarslar sobnbaharın renklerini üzerinde taşımak isteyen kadınları bekliyor.

Kırmızı Kuvars

Kuvvetin ve gizli gücün simgesi kırmızı, cesaret, liderlik ve mutluluk duygularını ön plana çıkarıyor. İyi niyetli olmayan kötü düşüncelere karşı kırmızı kuvarsın koruyucu olduğu düşünülüyor.

Lacivert Kuvars

Sonsuzluk ve dengenin simgesi lacivert kuvarsın, kötü düşünceleri zihinden uzaklaştırarak hakikate odaklanmayı sağladığına inanılıyor. Lacivert kuvars taşının gerginliği aldığı ve özgüveni artırdığı düşünülüyor.

Pembe Kuvars

Hislerin ve şefkatin simgesi pembe kuvars, insan bedenini rahatlatıcı özelliği ile biliniyor. Pembe kuvarsın zihinsel yorgunluğu önlediğine ve sakinleştirici etkisi olduğuna inanılıyor.

Mor Kuvars

Zeka ve ilhamın simgesi mor kuvarsın, asilliği, zarafeti ve başarılı yönleri ön plana çıkardığına inanılıyor. Mor kuvars taşının, ruhsal dünyada yaratılan negatif etkileri pozitife dönüştürdüğü düşünülüyor.

Yeşil Kuvars

Sakinlik ve sadakatin simgesi yesil kuvars taşının bereket ve mutluluk getirdiğine inanılıyor. Aynı zamanda bu taşın sezgileri ortaya çıkarma hissiyatı yarattığı düşünülüyor.

Kahverengi Kuvars

Güven ve doğallığın simgesi kahverengi kuvarsın, kurulan hayallere ışık tuttuğu ve dostluk bağlarını güçlendirdiği düşünülüyor.

Mavi Kuvars

Bilgeliğin ve kararlılığın simgesi mavi kuvars taşının, yapılan işlerde başarıyı getirdiğine inanılıyor. Karmaşık duygulardan arındırdığı düşünülen bu taşın düşünceleri netleştirdiği söyleniyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir