Renkli ve Değerli: Yakut, Safir, Zümrüt Kolyeler

Yeni yılda sevdiklerinize renkli ve değerli bir başlangıç armağan etmeye ne dersiniz? Tutkulu, renkli ve çok değerli mücevherler ile bu mümkün. Altınbaş’ın zarif ve zamansız tasarımları ile şıklığını zirveye taşıyan safir, yakut ve zümrüt kolyeleri sizin için seçtik…

Pırlanta Yakut Kolyeler

Pırlanta yakut kolyeler için tıklayın.

Altınbaş’ın özel koleksiyonlarından biri olan pırlanta yakut kolye modelleri, aşk ve tutkuyu en doğal ve saf haliyle yansıtıyor. Koleksiyonda damla, yıldız, kelebek ve çiçek desenli modellerin yanı sıra soyut geometrik desenler de bulunuyor.

Pırlanta Safir Kolyeler

pırlanta safir kolyeler için tıklayın.

Asaleti sembolize eden pırlanta safir, pırıltınızın artmasını sağlıyor. Altınbaş’ın hassas işçiliğiyle tasarlanan safir kolye modellerinden birini seçerek eşinize ya da sevgilinize duyduğunuz sevgiyi ortaya koyabilirsiniz.

Pırlanta Zümrüt Kolyeler

pırlanta zümrüt kolyeler için tıklayın.

Altınbaş, şık kadınların zümrüt ve pırlantanın olağanüstü güzelliği ile dinamizm kazanmasını sağlıyor. Mücevherde öncü marka Altınbaş, her sezon rahatlıkla kullanılabilecek pırlanta ve zümrüt kolye modelleri ile farklı zevk ve beğenilere sahip olan kadınlara hitap ediyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir