Mandala Koleksiyonu ve Seçtiğimiz 5 Tasarım

Mandala, yaşamın en saf enerjisini yansıtır ve mutluluğun hayatın bir parçası haline gelmesini ifade eder. Altınbaş’ın bu derin anlamdan ilhamla hayata geçirdiği Mandala Koleksiyonu mutluluk tılsımınız olarak karşınızda..

Altınbaş Mandala Bileklik

Mandala, ortada tek (ben) noktayla başlayan, etrafında içten dışa doğru büyüyen evreni temsil eder. Mandala sözcüğünün kökeni Sankritçe’dir.

Altınbaş Mandala Kolye

Türkçesi, çember- daire ve merkez demektir. Tarihi çok eskilere dayanan mandala, bir Uzakdoğu sanatıdır. Tamamlanışı günleri, haftaları hatta ayları bulabilen Mandala, ‘’enerjiyi saklayan’’ anlamına gelir.

Altınbaş Mandala Yüzük

Psikoloji uzmanları tarafından mandala sanatı alt bilincin öz ifadesi şeklinde tanımlanır. Geçmişi  40 bin yılı aşkın olduğu düşünülen mandala mağaralara  dahi işlenmiştir.

Altınbaş Mandala Küpe

Türkiye’ de ve dünyada mandala sanatının tanınması ise 6 bin yılı geçkindir. Mandala çizimlerine Osmanlı, İran ve Selçuklu sanatında sık rastlanır.

Altınbaş Mandala Kolye

Altınbaş’ın mandalanın derin anlamından ilham alarak tasarladığı Mandala Koleksiyonu,  kaliteli işçiliği, zarif tasarımları ve modern çizgisi ile göz kamaştırıyor. Mandala Koleksiyonu’nda yer alan zarif tasarımlarla siz de mutluluk tılsımınızı üzerinizde taşıyabilir, sevdiklerinizi bu anlamlı hediyeyle mutlu edebilirsiniz…

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir