Sezon Davetlerine Özel: Altınbaş Sarmal

Modaya ve trendlere yenik düşmeyen aksesuar modellerinin başında sarmal bileklikler geliyor. Hem günlük hayatta hem de özel davetlerde kullanıma uygun olan bu tasarımların en şık versiyonları elbette Altınbaş’ta!

Fotoğraf: Pinterest

Benzersiz duruşları ve büyüleyen ışıltıları ile kalpleri fetheden sarmal bileklikler, mücevher koleksiyonunuzun vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Sarmal bileklikler, zarafetinize çarpıcı bir vurgu yapmayı başarıyor. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilir olması ise konforlu kullanım beklentisini karşılıyor. 

Fotoğraf: Pinterest

Sarı altın ya da beyaz altından dizayn edilen sarmal koleksiyonu içerisinde su damlası figürü gibi çeşitli figürlerle daha etkileyici bir form kazanan modelleri de göreceksiniz.

Altınbaş sarmal bilekliklerin tek bir hamle ile harika kolyelere dönüştüğünü biliyor muydunuz? Uç kısımlarını yan yana ekleyerek kendi kolye tasarımınızı hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraf: Pinterest

Uzun ya da kısa kolye tasarımları yaparak seçimleriniz ile fark yaratmak isterseniz bu ışıltılı koleksiyonu şimdi keşfetmeye başlayın. Beğendiğiniz modelleri tükenmeden alın ve dilediğiniz zaman bileklik, dilediğiniz zaman kolye olarak kullanmanın keyfini yaşayın!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.