Sezon Modasını Yansıtan Uygun Fiyatlı 10 Şahmeran

Kadınların onlarca yıldır severek kullandığı takılardan biridir şahmeranlar. Önceleri daha otantik stilleri çağrıştırsalar da son yıllarda modern tasarımları ve zarif modelleri ile günlük stilin anahtar parçalarından biri haline geldiler bile. Sezonun tasarım anlayışını yansıtan uygun fiyatlı 10 şahmeran modelini sizin için seçtik!

1.Yıldız Sembollü Altın Şahmeran

Kırmızı bir yıldız sembolünün etrafını çevreleyen zarif taşlar ve altının muhteşem buluşmasıyla ortaya çıkan bu şahmeran, sezonun tüm trendlerini yansıtıyor.

2.Neon Pembe Altın Şahmeran

Neon renklerin yeni sezonda ne kadar moda olduğundan daha önce çok kez bahsettik. Neon dikdörtgen detaylı altın şahmeran ile sezon modasına göz kırpmanın tam zamanı.

3.Altın Denge Şahmeran

Yeni sezonun en gözde trendlerinden biri de geometrik formlar. Altınbaş Denge Koleksiyonu’ndan üçgen formlu detaylarla bezeli bu şık şahmeran, sezonun en şık kadınlarının tercihi oluyor.

4.Renkli Taşlı Pembe Altın Şahmeran

Yeni sezonda mücevher modasında renkli taşlar ve pembe altının hakimiyetine şahitlik etmeye hazır olun. Sezon modasını yansıtan renkli taşlı pembe altın şahmerana mutlaka şans verin!

5.Renkli Taşlı Pembe Altın Detaylı Şahmeran

Renkli taşlı ve pembe altın şahmeranların daha detaylı ve daha zincirli bir modeli ile daha karşınızdayız. Gösterişli ve iddialı kadınların bu şahmeranı çok seveceğine eminiz!

6.Pırlanta All Eyes On You Şahmeran

Son sezonların en moda sembollerinden olan göz, Altınbaş All Eyes On You koleksiyonunda en zarif ve modern şekliyle yorumlanıyor. Pırlantalı zarif şahmeran, sezonun en şık modelleri arasında yer alıyor.

7.Pırlanta All Eyes On You Şahmeran

All Eyes On You Koleksiyonu’nun bir diğer zarif ve modern şahmeranı ise, farklı göz figürü ve minik pırlantaları ile kalbimizi çalıyor.

8.Pırlanta All Eyes On You Şahmeran

Altınbaş All Eyes On You Koleksiyonu’nun zarif şahmeranlarından hoşlanıyor ancak sarı ya da pembe altın yerine daha sportif görünümlü bir beyaz altın şahmeran istiyorsanız, bu seçenek tam size göre…

9.Daire Figürlü Beyaz Altın Pırlanta Şahmeran

Şahmeranınızın sportif, modern, şık, zarif ancak bir o kadar da dağerli olmasını istiyorsanız 0.21 karatlık bu pırlanta şahmeran tam size göre.

10.Pırlanta Şahmeran Bileklik

“Pırlantalarım biraz daha gösterişli olabilir” diyorsanız bu 0.51 karat pırlanta şahmeran, tam aradığınız model olabilir.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir