Şık, İddialı ve Çok Kıymetli: 22 Ayar Altın Setler

Nikah sezonu açıldı ve hem gelin adaylarını hem de aileleri nikahta takacakları setler konusunda bir telaş aldı… Hem şık hem iddialı hem de değerinden hiçbir şey kaybetmeyen 22 ayar altınlar, bu özel günlerin en çok tercih edilen takılarından oluyor. Bilezik, gerdanlık, küpe ya da yüzükler tek başına tercih edilebilecekleri gibi set olarak da şıklığı bütünlüyor. Altınbaş imzası taşıyan birbirinden şık 22 ayar altın setleri, yakından incelemeye ne dersiniz?

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gelinlerin ışıl ışıl parlayacakları ve aynı zamanda senelerce severek saklayıp kendi çocuklarına armağan edecekleri 22 ayar altın setler, düğünlerinde göz kamaştırmak isteyenleri bekliyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

22 ayar altın setler, farklı zevk ve stillere hitap eden tasarımlarıyla set halinde ya da tek parça kullanıma uygun olmaları nedeniyle de tercih sebebi…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hediyeleriyle gelinleri mutlu etmek isteyen aile ve yakınların tercih edebileceği 22 ayar altın setler unutulmaz bir hediye ve yatırım aracı aynı zamanda… Altınbaş 22 ayar setleri, bileklik, bilezik, kolye, yüzük ve küpeleri keşfetmek için online mağazamız bekliyoruz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir