Stil Sahibi Erkeklere Özel Modern Kol Düğmesi Alternatifleri

Tarih boyunca erkeklere en çok yakışan aksesuarlardan olan kol düğmeleri, hem klasik, hem zamansız hem de çok değerli bir hediye alternatifi. Bir erkeğe doğum gününde ya da düğün hediyesi olarak rahatlıkla alabileceğiniz kol düğmeleri, mutluluğu garantiliyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Tarihte Kol Düğmeleri

1840’larda gömlek kolları ip bağcıklarla bağlanıyordu. 16. yüzyıla gelindiğinde ise bu bağcıkların alternatifi olarak kol düğmeleri ortaya çıktı. Gömlek manşetinin iki yakasını bir araya getiren bu fonksiyonel ve şık aksesuar, o yıllarda zenginliğin göstergesi olarak kabul ediliyordu.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altın, gümüş gibi madenlerin kullanılmasının yanı sıra inci ve pırlanta kol düğmeleri de erkek giyiminin tamamlayıcısı olarak kullanıldı. 19. yüzyılda Fransa’da üretilen manşetli gömleklerin moda olması, kol düğmesi kullanımını da artırdı. ABD’de de 20. yüzyılda yaygın olarak kullanılan kol düğmeleri; günümüzde ise popüler kültürün tüm izlerini taşıyan örnekleriyle yeniden kendini gösteriyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Modern Erkeğin En Sevdiği Aksesuar

Tarih boyunca erkek modasında önemli bir yer tutan bu zamansız aksesuar, modern tasarımlarıyla genç erkeklerin de göz bebeği adeta. Klasik gömlek ve takım elbiseler ile kullanılan modern çizgilere sahip kol düğmeleri, altın ya da pırlanta seçenekleriyle nesilden nesile aktarılabilecek anlamlı bir hediye seçeneği aynı zamanda.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş‘ın zarif, modern tasarımları ve ince el işçiliği ile imza attığı kol düğmelerinin her yaş ve stilden erkeğe yakışacağını unutmayın!

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir