Takım Elbise Şıklığını Tamamlan Kol Düğmeleri

Kol düğmeleri, centilmenliğin, şık ve stil sahibi bir görünümün anahtar parçalarıdır. Şu bir gerçektir ki, kol düğmeleri çoğu erkek için vazgeçilmez bir detay, stili yansıtan bir nokta, kombinlerin bir tamamlayıcısı ve en önemlisi ise vazgeçilmez bir tutkudur. Kol düğmeleri, tasarımları açısından pek çok farklı tarzdaki kombin ile kullanılabilir. Şık, zamansız ve göz alıcı Altınbaş kol düğmeleri ile tanışma zamanı…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hangi Takım Elbise, Hangi Kol Düğmesi?

Erkek takım elbise modelleri, değişen moda akımları itibariyle oldukça farklı çizgilere bürünmüştür. Artık günlük yaşamda rahatlıkla giyebileceğiniz spor takım elbise modelleri olduğu gibi, daha ağır ve özel günlerde giyilmesi gereken modeller de mevcuttur. Önemli olan, sizin hangi tarzı tercih edeceğinizdir. Tarzınızı seçtikten sonra size en çok yakışacak olan kol düğmesini seçmek oldukça kolay olacaktır. Spor bir takım elbise giymeyi tercih ediyorsanız, daha çok beyaz altın ve taşsız kol düğmesi modellerini tercih edebilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Örnek vermek gerekirse, siyah takım elbise giymeyi tercih ettiğiniz bir günde şıklığınızı tamamlayacak ve size en çok yakışacak model daha klasik tarzda olan, siyah taşlara sahip altın modeller olacaktır. Lacivert, gri gibi daha sportif takım elbiseleri ise beyaz altın kol düğmeleri ile tamamlamak daha doğrudur. Tercih edeceğiniz takım elbisenin rengine ve gideceğiniz ortama göre farklı kol düğmesi türlerini takım elbiseniz ile kombinleyebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi erkeklerin takım elbiselerini tamamlayan kol düğmeleri, çoğu erkek arasında aynı zamanda bir statü simgesidir. Unutmayınız ki tarzınıza yapacağınız en ufak bir dokunuş, sizi diğerlerinden bir adım ileriye taşıyacaktır. Kol düğmeleriniz, cüzdanınız, kemeriniz ve ayakkabılarınız takımınız ile uyum içinde kalmalı, asla ve asla sırıtmamalıdır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Takım elbise stiliniz her nasıl olursa olsun tarzınıza uygun onlarca kol düğmesi modeli Altınbaş‘ta sizleri bekliyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir