Tamtur Yüzük Modelleri İle Şıklığı Yakalayın

Şık ve zarif olabilmenin zor olduğu söylenir. Ancak, aslında küçücük bir detay bile bu şıklığı sağlayabilir. O küçücük detaysa, bazen içten bir gülüştür, bazen de o içten gülüşe sebep olabilecek bir hediye: yani tamtur yüzük! Kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından olan yüzüklerin son dönemlerde parlayan yıldızı tamtur pırlanta, en çok tercih edilen tamtur yüzük modelleri arasında yer alıyor. Küçük taşların bir sıra halinde dizilmesiyle oluşan tamtur yüzük tasarımları, zamansız şıklığın peşindeki kadınlar için adeta biçilmiş kaftan!

Ürüne gimek için tıklayın.

Tamtur Yüzük Modası

Tamtur yüzük, günümüzde en çok tercih edilen alyans çeşitlerinden biri. Tamtur yüzüklerin birçok çeşidi var ve tamtur modelleri; kalınlıklarına, taşlarına ve cinslerine göre adlandırılıyor. Günümüzde daha çok, klasik alyanslar yerine tercih edilmeye başlanan tamtur yüzükler arzu edilen renk ve taş ile hazırlanabilir.

Son zamanlarda tektaş ve beştaşları sollayan tamtur pırlanta yüzükler, evlenme teklifinde kullanılmaktan tutun, Anneler Günü’nde annelere ya da yıldönümlerinde eşlere verilecek birer hediye olarak birçok amaçla tercih ediliyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hangi Tamturu Seçmeliyim?

Parmaklarınızın yapısı ince ise; çok büyük tamtur yüzükleri tercih etmekten uzak durun. Parmaklarınız uzun veya kalın ise; pırlantalı veya altın tarzı tamtur yüzükleri kullanmalısınız. Diğer yüzüklere nazaran tamtur yüzükleri daraltma veya genişletme işlemleri çok daha zor olduğu için bu hatırlatmamızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Tamtur Yüzüklerin Kullanımı

En klasik model olan tamtur taşlı yüzüklerden başlayalım. Bu yüzükler, ışıldamayı seven ve girdiği ortamda gözleri üzerine çekmek isteyen kadınların kullanması gereken çok şık bir modeldir. Son zamanlarda, farklı parmaklara birden çok yüzük takma modasına sade ve aynı zamanda iddialı bir şekilde uymak için tamtur taşlı yüzükleri tercih edebilirsiniz. Yaratacağınız bu ahenk, bulunduğunuz ortamda farkınızı ortaya çıkaracaktır.

ürüne gitmek için tıklayın.

Tamtur Pırlanta Yüzükler

Tamtur modellerinden bir diğer ışıldayan aksesuar olan, tamtur pırlanta yüzükler ile devam edelim. Özel davet ve gecelerde şıklığınızı tamamlamak için tamtur pırlanta yüzükten daha iyi bir seçenek olmayacaktır! Şık bir kıyafet, topuklu ayakkabılar ve yapılı saçlarla salondan içeri girdiğinizde çok daha emin adımlarla yürüyeceksiniz. Ayrıca, bir öneri olarak tamtur pırlanta yüzüğü, kolye ve küpelerle de tamamladığınızda stilinizi bir bütün haline getirebilirsiniz.

İnce Tamtur Yüzükler

Gelelim yüzük modellerinin en zarif ve en kırılganına… İş hayatınızda veya günlük hayatınızda ise; ince tamtur yüzük doğru bir tercih olacaktır. Bu ince tamtur yüzükler hem günlük koşuşturmalarda göze batmaz hem de zarafetleriyle günlük kıyafetlerin tamamlayıcısı olur. Kot pantolon ve kot ceketlerle bile çok yakışacak bir yüzük modelidir ince yüzükler. Boynunuza bir fular atarsınız, beyaz bir gömlek veya tişört giyersiniz ve tamamdır! Hazırsınız.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gösterişli Tamtur Altın Yüzükler

Gösterişli takıları sevenler için ise;  tamtur altın yüzük kullanmak isabetli bir seçim olacaktır. Beyaz veya gold renklerde bulabileceğiniz tamtur altın yüzükler annelerinize, büyüklerinize alabileceğiniz geleneksel bir hediye tercihi olacaktır. Altın sevenler için modası hiçbir zaman geçmeyecek olan bu yüzüklerin aynı zamanda değeri de hiç azalmayacak, hatta tam aksine artmaya devam edecektir. Hem ileride çocuklarınıza verebileceğiniz kıymetli bir hatıra, hem de doğru bir yatırım olacaktır.

Total
1
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 1
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.