Uygun Fiyatlı 10 Baget Pırlanta Yüzük Önerisi

Baget pırlantaların altın çağını yaşadığı 2020 senesi, hem evlilik tekliflerinde hem yıl dönümlerinde hem de farklı kutlama nedenleriyle alınacak hediyeler için baget pırlanta yüzükleri zirveye taşıdı. Senenin modasını yansıtan, her yaş ve stilin beğenerek kullanabileceği en uygun fiyatlı ve şık baget pırlanta yüzük modelleri ile tanışmaya hazır mısınız?

Modern Baget Pırlanta Yüzükler

Baget pırlanta yüzüklerin modern çizgisinden hoşlanan kadınlar için göz alıcı pek çok seçenek Altınbaş’ta sizleri bekliyor. Sezonun modasını yansıtan bu iki model klasik tek taş pırlanta yerine rahatlıkla tercih edilebilir.

Minimal Baget Pırlanta Yüzükler

Baget pırlanta yüzüklerden hoşlanıyor ancak minimal çizgiler arıyorsanız, Altınbaş’ın minimal baget pırlanta yüzükleri, zarif tasarımlarıyla tam aradığınız gibi.

Baget Pırlanta Tria Yüzükler

Üç taşlı tria modelli pırlantalar, sezonun modasını yansıtan bir diğer model. Üç taşlı pırlanta baget yüzüklerle şıklığın doruklarına çıkmak elinizde.

Özel Tasarım Baget Pırlanta Yüzükler

Cesur tasarımlara sahip göz alıcı pırlanta baget yüzükler, 2020’nin en çok tercih edilen baget yüzükleri arasında yer alıyor. Bırakın stiliniz konuşsun!

Tamtur Pırlanta Baget Yüzükler

Tamtur pırlantalarda da bagetin yükselişine şahitlik ediyoruz. Tek taş pırlanta ya da bagetlerle kombinlendiğinde şıklık vurgusunu artıran tamtur pırlanta baget yüzükler, modası asla geçmeyecek mücevherler arayanlar için harika bir seçenek.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir