Yeni Kuşağın Beğenisini Yansıtan 10 Pırlanta Baget Kolye Modeli

Kadınların vazgeçilmez mücevheri pırlantalar, modanın yükselen trendlerine uyumlu olarak her sezon farklı modellerle güncelleniyor. Son yılların gözdesi baget pırlantalar ise özellikle genç kuşağın pırlanta seçiminde büyük bir ağırlık kazanıyor. Baget pırlanta yüzükler, baget pırlanta kolyeler, baget pırlanta küpeler, her yaştan ve stilden kadının günlük yaşamına eşlik etmesi nedeniyle tercih sebebi oluyor. Gelin, genç kuşağın gözdesi olan 10 pırlanta baget kolye modeline birlikte göz atalım.

Renkli ve Casual

Beyaz, mavi, kırmızı gibi günlük stilin en çok tercih edilen renkleri baget pırlantalar ile buluştuğunda sportif görünümün kapıları aralanıyor.

Geometrik, Dinamik

Geometrik formlar son yıllarda genç kadınların en çok tercih ettiği aksesuar stili olarak karşımıza çıkıyor. Modası asla geçmeyecek geometrik formlu baget pırlantalar, her stil ve kombin ile uyumlu olmasıyla da cazip bir seçenek oluşturuyor.

Göz Alıcı, Cesur

Takı seçimlerinde cesur davranan kadınlar seçimlerini daha iri ve göz alıcı parçalardan yana kullanıyor. Işıltılı, şık ve göz alıcı stillerin yaratıcısı baget pırlantalar, yine başrolde…

Sıra Dışı, Beklenmedik

Mücevher seçiminde farklı modellere, alışılmışın dışında çizgilere yönelen kadınlar için de baget pırlantalar vazgeçilmez oluyor.

Stil Sahibi, Zarif

Stil sahibi baget pırlanta kolyeler, gündüzden geceye, haftasonundan özel bir davete kadar çeşitlenen zarif kombinlerin en şık tamamlayıcısı olarak karşımızdalar…

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir