Zümrüt Takılarla Stil Sahibi Günlük Kombinler Yaratın

Yeşilin en derin, en büyülü en göz alıcı tonu zümrüt, mücevherlerin vazgeçilmezi olmaya devam ederken, Altınbaş modern tasarımlar ve zarif çizgilerle yorumladığı zümrütleri, günlük stilin anahtar parçalarından biri haline getiriyor. Zümrüt takıların ağır imajını gençleştiren bu yepyeni tasarımlarla günlük kombinlerinize şık bir dokunuş yapmaya ne dersiniz?

Parmaklarda Zümrüt Etkisi

Son yılların modası kalın renkli yüzükler ve parmağı sarıp sarmalayan yüzükler zümrütlerle yorumlandığında daha şık, modern ve zarif görünümler yaratıyor. Modern tasarımlı zümrüt yüzükleri stilinize uyarlamanın tam sırası.

Havalı Kombinler İçin Zümrüt Küpeler

Günlük kombinlere şıklık katmanın bir yolu da modern tasarımlara sahip küpeler kullanmak. Bu küpeler bir de zümrüt taşlı olduğunda cazibelerini daha da artırıyor. Modern tasarımlı zümrüt küpelerle gittiğiniz her yerde gözler üzerinizde olacak.

Zamansız, Modern, Zarif Kolyeler

Günlük kombinlerimizde severek kullandığımız minimal kolyeler, gündüzden geceye, ofisten eğlenceye kadar günün her saatine uyum sağlıyor. Kombininize şıklık katacak modern tasarımlı zümrüt kolyeler ile tanışma zamanı…

Stil Sahibi Zümrüt Şahmeranlar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Şahmeranlar, kadınların günlük stilde sıkça kullandıkları en zarif, modern ve şık aksesuarlardan olurken, zümrüt taşlı şahmeranlar şıklık vurgusunu artırarak günlük stile enerji aşılıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir