Sevgililer Günü Programınız Hazır mı?

Aşkın en belirgin yaşandığı günlerden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kısa bir zaman kaldı. Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgililer ne yapacaklarını düşünmeye başladılar. Eğer programınız belli değilse ya da kararsızsanız Sevgililer Günü için romantik önerilerimize göz atabilir, o gün için sevgilinize kendi ellerinizle hediyeler hazırlayabilirsiniz. 

Romantik Bir Kahvaltı

14 Şubat’ın romantizmini tüm güne yaymaya ne dersiniz? Kendi ellerinizle hazırladığınız poğaça, kek ve kahvaltılıkları yanına kalpli peçeteler ve konsepte uygun şık bardaklar ile sofranıza dahil edebilirsiniz.

Şık Bir Akşam Yemeği Hazırlayabilirsiniz

Sevgililer günü romantik fikirler deyince ilk akla gelen planlardan biri de baş başa yenilen akşam yemeğidir. Eğer sevgilinizle birlikte aynı evde yaşamıyorsanız ona sürpriz akşam yemeği hazırlamak çok daha kolay olabilir. Aynı evde yaşıyorsanız da onun biraz oyalanmasını sağlayıp tüm hazırlıklarınızı tamamlamalısınız.

Kırmızı ve beyazın hâkim olduğu, sadece mum ışıklarının aydınlattığı ve güllerle kaplı bir masa ile sevgilinize muhteşem bir akşam geçirtebilirsiniz. Aşkınızı anlatan şarkıyı fonda dinleyebilir, tüm gece birbirinizi ne kadar çok sevdiğinizi rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Gece sonunda isterseniz beraber ilk izlediğiniz filmi seyredebilir ve baş başa güzel bir gece geçirebilirsiniz.

Sevgilinize Romantik Hediyeler Hazırlayabilirsiniz

Sevgililer günü romantik hediyeler için en özel gündür. Gün içerisinde beklenmedik bir anda sevgilinize hediyenizi vererek onu şaşırtabilirsiniz. Sevgilinizle geçen güzel günleri anlatan bir hikâye yazabilir, bu deftere beraber olduğunuz ya da onun en sevdiğiniz fotoğraflarını koyabilirsiniz.

Büyük ve tek bir hediye almak yerine kocaman bir kutu yapıp içerisine ufak tefek bir sürü hediye koyabilirsiniz. Zarif bir takı, sevdiği çikolata, fotoğraflarınız, a bir örnek giyebileceğiniz t-shirt, sevginizi anlatan ufak notlar ile hediyenizi tam bir aşk kutusuna çevirebilirsiniz.

Tüm fotoğraflarınızı bastırarak bir albüm de hazırlayabilirsiniz. Arkasına o gün neler yaptığınızı ya da hatırladığınız duygularınızı yazabilir, ömür boyu saklanacak bir hediye oluşturabilirsiniz.

Birlikte Kısa Bir Tatile Çıkabilirsiniz

Sevgililer Gününü kapsayan hafta sonu kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Sapanca, Ağva, Safranbolu, Cunda Adası, Kaz Dağları, Antalya, Kapadokya gibi birbirinden eşsiz ve doğal güzelliklere sahip yerleri tercih edebilirsiniz. Otelinizi SPA özelliğine sahip bir yerden seçerek beraber dingin bir tatil de geçirebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir